Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

10 Miles To Safety

0

10 Miles To Safety Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Kıyamet geldi ve hedefiniz basit: The Infected ile sınırsız, prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünya ile The Infected’da ele geçirilen ve onlarla savaşmak için araçlar ve silahlarla dolu, güvenliğiniz için 10 mil yapın.

10 Miles to Safety, 1-4 oyuncunun keşfetmesi, yağmalaması, zanaat yapması ve hayatta kalması için inşa etmesi gereken, eşsiz bir izometrik aksiyon / strateji oyunudur. Hedefinize yaklaştığınızda virüsün yavaşça evrimleşmesini ve daha tehlikeli hale gelmesini sağlarken, aynı zamanda size yardımcı olmak için daha güçlü silahlar, teçhizatlar, planlar ve ustalık tarifleri bulacaksınız.

GÜNDÜZ EŞYA TOPLA
Dünya, hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağınız araçlarla dolu: Silahları, malzemeleri, cephaneleri, planları ve tarifleri temizlemek için bulduğunuz her evi, dükkanı ve aracı yağmalayın.

GECE HAYATTA KAL
Daha tehlikeli yaratıklar karanlıkta avlanırlar: Işığın içinde kalın ve gece boyunca sürmek için barikatlar, tuzaklar ve hazırlanmış araçlar oluşturun.

KENDİ YERİNİ AYARLA
Kurtarmaya doğru ilerleyin ve virüslüler sonsuz derecede daha ölümcül olur. Ancak uzak ve geniş – hatta geri çekilme – silahlarınızı yükseltmek ve daha ileriye gitmeden önce kaynakları stoklamak ve depolamak için.

20 UNIQUE WEAPON
Av tüfeği, saldırı tüfeği, el bombası fırlatıcı, alev makinesi, Katanas ve daha pek çok şey kullanarak, dünya genelinde gizlenmiş ataşmanlarla yükseltilebilir birçok kişi ile savaşın.

1-4 KİŞİ CO-OP
Yalnız değilsin: Yolculuğunda sana yardım etmek için istediğin zaman en fazla 3 arkadaş bırakabilir – bununla birlikte, grubun her kurtulanında, dünyanın daha ölümcül olacağı konusunda uyar.

ETKİNLİKLER VE MİSYONLAR
Yolculuğunuzda, özel olaylarda ve görevlerde öldürmek için kurtulacak ve bulaştıracak kurtulanlarla karşılaşacaksınız. Bu riskli denemelerin tamamlanması sizi, yanınızda savaşacak bonus donanımlar, planlar ve hatta AI arkadaşlarla ödüllendirir.

KARAKTERİNİ SEÇ
Her biri çılgınca farklı oyun şekillerine götüren farklı avantajlara sahip beş başlangıç ​​karakterinden birini seçin ve zorlukları ve başarıları tamamlayarak daha fazlasını açın.

Erken erişim oyunudur.

10 Miles To Safety torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


380
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
10 Miles To Safety

Tür: Aksiyon Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 21 Ekim 2019

Boyut: 457.07 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?