Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Abandon Ship

0

Abandon Ship Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

“Age of Sail” gemisini ve onun yönetimini devral; geniş ve hikâyelerle dolu, kararlarına tepki veren bir dünyayı keşfet. Düşman gemileriyle, istihkamlarla, deniz canavarlarıyla vahşi taktiksel savaşlarla mücadele et. Hepsi de Deniz Yağlı Boya sanat tarzından esinlendi.

Çeşitli biyomlarda ve farklılıkta olan, eşsiz hikâyelerle dolu adaları keşfet; Lanetli Denizler’de hayalet gemilerle savaş. Örümcek Adaları’nda dev örümcekleri püskürt. Zehirli gazlarla, buz dağlarıyla, yamyamlarla ve daha birçok şeyle dolu bölgeler seni bekliyor.

Düşman gemilerine, istihkâmlarına ve deniz canavarlarına vahşi savaşlarda saldır, düşmanı yenmek için en iyi taktiklerini uygula. Hava ve çevresel şartlar muharebelerini etkiler. Tsunamiler, şimşekler, volkanik bombardımanlar ve tipiler stratejini etkileyecek şeylerden birkaçıdır.

Abandon Ship, fantastik bir temadaki “Age of Sail” gemilerine odaklanıyor ve klasik Deniz Yağlı Boyaları sanat stilinden esinleniyor.

Bu dünyadaki hayat acımasız olabilir. Ölüm kalıcıdır. Ama gemin yok olursa oyunun sonlanmaz. Sen Kaptansın ve Kaptan hayatta olduğu sürece daima umut vardır.

Bir cankurtaran filikasıyla kaçarak ya da denizde tek başına mahsur kaldığında hâlâ hayatta kalma ve tekrar zirveye çıkma şansın vardır.

Savaşlar taktikseldir ve vahşidir. Her savaş zorludur ve daima yenilginin eşiğindesindir. Üstünlük sağlamanın tek yolu tüm avantajlarını iyi değerlendirip, elindeki tüm araç gereçleri iyi kullanmak.

Bir sürü çeşitli silah ve yükseltme, elde edebileceğin çeşitli türde gemi türlerine uygulanabilir durumda. Gemilerini, düşman gemilerini sağlam yakalayarak özelleştir. Güvenilir mürettebatın tecrübe kazansın ve bu da düşmana karşı bir avantaj olsun.

Eylemlerine tepki veren fantastik bir dünyayı keşfet. Korsanlık yap ve avlanan bir Kaptan ol. Çevreyi -hatta belki bütün dünyayı- değiştirecek ciddi görevlere giriş. Düşman ya da müttefikler yaratacak, yardım edecek veya intikam peşinde olmalarını sağlayacak kararlar ver.

Ana hikâyelerde bulunan Cthulhumsu Tarikatı devirme, kendi mirasını yaratabileceğin Serbest oyun modu ve kız kardeşini kurtarmaya yönelik savaş seferi veya Baba’nın çocuklarından biri olduğun ve nihai silah olan Kraken’i elde edene kadar rütbe atlamaya çalıştığın Tarikatın Kılıcı oyun modlarını oyna.


238
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Abandon Ship

Tür: Macera Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 22 Ekim 2019

Boyut: 5.5 GB

Dil: Türkçe, İngilizce

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
284 Görüntüleme
274 Görüntüleme
172 Görüntüleme
167 Görüntüleme
177 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?