Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Abduction Prologue: The Story Of Jonathan Blake

0

Abduction Prologue: The Story Of Jonathan Blake Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Bu hayatta kalma korku oyununda, yalnız olmadığını bulmak için uyanmış Jonathan Blake gibi oynayın. Dairede ilerleyin ve ABDUCTION denemeniz için hayatta kalmaya çalışın.

Bu kısa kaçış tarzı oyun, VR Korku başlığı olarak çıkan ilk oyunlardan biriydi. 2016 yılında OSVR için Razer standında E3 hazırlığında oluşturulmuştur. Sonradan, bilinen sorunları yamanın yanı sıra, içeriği genişleterek HTC Vive desteğini de ekledik.

Bu oyun Oculus dokunmatik kontrol cihazlarından önce gelir ve yalnızca doğal olarak Oculus ve OSVR oyunlarını gamepad play ile destekler.

Kanada’daki çeşitli konferanslarda sergilendikten sonra, bu oyun ABDUCTION oyun serisine ilham vermeye devam etti.
Prolog Hakkında
Bu hayatta kalma korku oyununda, yalnız olmadığını bulmak için uyanmış Jonathan Blake gibi oynayın. Dairede ilerleyin ve ABDUCTION ile hayatta kalmaya çalışın.

ABDUCTION oyun serisi, tutamaç tarzı olmayan bir oyun serisi olarak oluşturulmuştur. Her bir başlıkta ABDUCTION evreninde olup bitenlerle ilgili olarak farklı bir karakter oynuyorsunuz. Yaratıcı olmanız gerekecek, muhtemelen öleceksiniz ve hayatta kalmak için bir yol bulmak istiyorsanız yaratıcı olmanız gerekecek.

Prolog ilk açılış bölümüydü, sizi uzaylı kaçırma dünyasına, uzaylı karşılaşmasına ve hayatta kalmaya çalışırken size tanıtan kısa bir hikaye.

Eski bir oyun tarzında yaratılmış, nasıl hayatta kalacağınızı öğrenmek için tamamen kendi başınıza kalacaksınız.


209
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Abduction Prologue: The Story Of Jonathan Blake

Tür: Aksiyon Oyunları, Korku Oyunları, VR Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 11 Nisan 2018

Boyut: 2.07 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?