Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Afterparty

0

Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Afterparty’de, Milo ve Lola’sınız, son zamanlarda aniden kendilerini Cehennemde sonsuzluğa bakarken bulan en iyi tomurcuklar. Ama bir kaçamak var: Şeytan’ı geride bıraktığında, sana Dünya’ya tekrar giriş izni verecek.

Milo ve Lola şimdi öldüler, susadılar ve en dıştaki Cehennem adası olan Nowhere caddelerinde dolaşıyorlar.

Yeraltında hangi maceralarla karşılaşacaksın? Her adım size kalmış. Şimdiye kadarki en iyi bükücüye girme zamanı, neden lanetlendiğin gizemi ortaya çıkar ve masanın altındaki iri adamı iç.

Özellikleri:

En iyi iki arkadaş olarak parti yapın: Hikayeyi ve her karara dayanarak ilişkilerinizi değiştiren akıllı bir konuşma sistemi ile Milo ve Lola’yı kontrol edin. Gecenin vahşi olayları sırasında kişiliklerini ve sisli tarihlerini ortaya çıkarın

Hayatınız için içeceğiniz: Hell barlar, her biri Milo ve Lola’yı özel diyalog seçenekleri ve yetenekleriyle birleştirmek için farklı Sıvı Cesaret efektleri içeren çeşitli özgürlükler sunar.

Şeytani etkinlikler: Yeraltı dünyasının barları zaman geçirmek için sarhoş oyunlarla doludur. Bira pongu, dans oyunları ve hokkabazlık yarışmalarının tümü kesintisiz bir anlatım bükücüsü için dinamik diyalog sistemi ile örülür

Sonsuza dek Cehennemi Değiştir: Oyuncuların hareketleri yalnızca Milo ve Lola’yı değil aynı zamanda Cehennem halkını ve yerlerini de etkilemez. Bir adada bir görevi bitirmek, diğerinin tamamen imhasına neden olabilir.

Şeytan ile flört et

Birbirine bağlı yeraltı adaları ağını Styx Nehri üzerinden keşfedin

Scntfc tarafından orijinal bir film müziği (OXENFREE, Swordcery)

Afterparty, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


276
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 2019

Boyut: 2.09 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
284 Görüntüleme
172 Görüntüleme
166 Görüntüleme
89 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?