Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

AI War 2

0

AI War 2 Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Karşılıklı düşmanlarla birlikte strateji oyunlarında en hileli ve beğenilen yapay zeka. AI War II, galaksiyi ele geçiren ezici, insanlık dışı bir düşmana karşı büyük bir strateji / RTS melezidir.

AI War 2, sahte bir yapay zeka ile fethedilen bir galaksiye karşı bir büyük strateji / RTS melezidir. Aynı zamanda, “2009’un en iyi strateji oyunlarından biri” adını verdiğimiz [Arcen] enormo-space RTS AI War’ın devamı “(Tom Sykes, PC Gamer)

Karşılıklı düşmanlarla birlikte strateji oyunlarında en hileli ve beğenilen yapay zeka.

Özgün AI’nın daha gelişmiş bir sürümüyle yüz yüze gelin, bir kez daha bütün galaksiyi ele geçirdi, bu size kendinize sadece küçük bir gezegen bıraktı. Sonra dışarı çıkın ve yine de zekice ortaya çıkmanın bir yolunu bulun. Tüm yeni capturables, daha büyük filolar ve hack yetenekleri size yardımcı olacaktır. (Buna ihtiyacın olacak.)

Ya da kendinizi nanokost, makrofajlar, gün ışığı küreleri ve daha fazlasını içeren çok daha karmaşık bir galaksi mücadelesine dalın. Diğer grupların her birinin kendi amaçları, kuralları, birimleri ve tamamen kendine özgü ekonomileri vardır. Senaryoyu yeterince karmaşık hale getirin ve “Dünya Savaşı XV devam ediyor, ortasında küçük bir çiftlikte bulunuyorsunuz, kimse sizden hoşlanmıyor, ama o devasa öfkeli düşman liderini öldürebilirseniz, hepsi bu bitmiş.”

Bu, en üstünden geliyorsa – ve açıkçası, bu insanlar bazılarının aramasına rağmen hayal etmek için bizi yoruyor – o zaman bir mola verin ve belki de tüm tüketen bilgisayar virüsünü müttefiki olarak ele geçirin ve yıldızı ikna edin- aniden daha az kibirli bir AI aldığınızda arkanızı kollayabilmeniz için büyük boy yabancı kovanlar.

(Kendinizi gerçekten heyecanlı hissediyorsanız, kendinizi denklemden çıkarın, süper hızlı ileri sarılın ve hepsinin karıncalar gibi dövüşlerini galaktik ölçekte izleyin.)


244
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
AI War 2

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 22 Ekim 2019

Boyut: 1.99 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
274 Görüntüleme
208 Görüntüleme
177 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?