Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Automachef: Thanksgiving

0

Automachef: Thanksgiving Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Mutfaklar tasarladığın, makineleri programladığın ve bu fikirlerin hayata geçtiğini izleyeceğin bir kaynak yönetim, bulmaca oyunu olan Automachef’e hoş geldin!

Planla. Yerleştir. Programla: Otomatik restoranlar tasarla ve inşa et, ardından onları tıkır tıkır çalışacak şekilde programla! Otomatik restoran dünyasını fethetmek için gereken yaklaşıma ve bilgilere sahip misin?

Zorlayıcı Bulmacalar: Karmaşık boyutsal, kaynak yönetim ve senaryo bulmacalarını çözerken iyi düşün! Yeterince sosisli yok mu? Halledeceksin! Mutfaklar yanıyor mu? Senin gibi zeki biri için dert değil!

Zekanı Sınayacak Birden Çok Mod: Hikaye seviyelerine başla, sözleşmeler modunda iş dünyasına atıl veya sandbox test modunda istediğini yaparak eğlen ve doyana kadar oyna

Çekici ve Eğlenceli Mizah: Çaresizce yanlış yönlendirilmiş olan robot-insan kahramanımız Robert Person bolca espri yapıyor. Kendisi kesinlikle insan. Daha fazla soru sorma.

Mod Desteği: Çorbada tuzun olsun mu istiyorsun? HARİKA! Tabağın başına geç ve Steam Atölyesi ile kendi malzemelerini, tariflerini ve senaryo seviyelerini oluştur!

Automachef, Thanksgiving torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


207
OYUN BİLGİLERİ 5 ay önce eklendi

Tür: Bulmaca & Zeka Oyunları, Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: Kasım 2019

Boyut: 770.94 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
176 Görüntüleme
207 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?