Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Automation Empire

0

Automation Empire Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Büyük bir fabrika, maden ocağı ve çiftlik ağı oluşturup yönetin. Tren, kamyon ve robot uçağı filosu kullanın. Otomasyon çağında, verimlilik hayatta kalmaktır!

Automation Empire, tüm verimlilik ve genişleme ile ilgili bir simülasyon / yönetim oyunudur. Hiçbir şey ile başlayın ve büyük bir birbirine bağlı endüstriyel fabrika ve makine ağı oluşturun. Kaynakların ekonomik olarak taşınması, bir otomasyon mühendisi olarak başarınız için çok önemli olacaktır. Mayın arabaları, dronlar dahil, erişebildiğiniz her aracı kullanın. kamyonlar, trenler ve kargo roketleri. Üretimde mekanik bir üstünlük oluşturmak için verimli bir lojistik makine ağı planlamak için yaratıcılığınızı ve yaratıcılığınızı kullanın.

TASARIM KOMPLEKS SİSTEMLER
Güzel bir saat hassasiyeti makinesi üretmek için yaratıcılığınızı kullanın. Basit teslimat uçağı kullanan temel “A’dan B’ye” sistemler ile başlayın, ancak daha sonra tüm kaynaklarınızı tam olarak ihtiyaç duydukları yere tahsis etmek için iç içe geçmiş bir palet ağı inşa ederken nakliye hattınızın karmaşıklığını genişletin.

ÜRETİMİNİ GENİŞLET
Tedarik zincirinizdeki tüm tıkanıklıkları gidermek sizin görevinizdir. Altın, demir ve kömür dahil olmak üzere, kıymetli metalleri ve cevherleri yerden çıkarın ve işleyin. En uygun fabrika üretim hattını kullanarak kaynaklarınızı daha değerli ürünler haline getirin ve geliştirin.

ARAŞTIRMADA YENİ TEKNOLOJİ
Çıkardığınız kaynakların gücünden yararlanarak yeni teknolojileri keşfederken tesisinizin altyapısını yükseltin. Mühendislik çalışmalarınız boyunca, üretim kapasitenizi daha da artıracak gelişmiş otomatik makinelere ve sistemlere erişebileceksiniz.

ÇEVRENİZ İLE ENTEGRE
Gezegeninizin doğal olarak oluşan jeolojik formasyonlarını ve sürekli genişleyen endüstriyel sistemlerinizi entegre ederken engebeli arazisini araştırın. Farklı biyomlara sahip yedi farklı gezegen, her biri tabanınızın düzenini etkilemeniz gereken benzersiz yer şekillerini sunar.

Automation Empire, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


88
OYUN BİLGİLERİ 2 hafta önce eklendi

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 20 Kasım 2019

Boyut: 2.30 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
126 Görüntüleme
59 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?