Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Autonauts

0

Autonauts Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Issız gezegenleri kolonileştirmekten siz sorumlusunuz. Sıfırdan başlayın ve bir şey öğretilebilecek bir robot imparatorluğu kurmak için doğal kaynakları kullanın. Otomasyon oyunun adıdır – teknolojik çağlar boyunca ilerleme, yaşamın kendisini otomatikleştirme ve mutlak özerklik kazanma!

Otomasyonun gücü ile dünyayı harekete geçirme hedefi ile ıssız gezegenleri sömüren evreni dolaşın.

Uzay geminizden yeni çıkmış olarak, çubuk ve taşı toplamanız ve kolonizasyon çabalarınıza başlamanız gerekir. Planlarından ilkel işçilik öğeleri oluşturun ve çabalarınıza yardımcı olmak için yavaşça birkaç işçi grubu oluşturun. Yapay zekalarını görsel bir programlama diliyle öğretin ve şekillendirin, ardından kolonilerinizin oluşumuna başlamalarını isteyin. Oluşturduğun bir gezegen olarak hayranlık uyandıran bir işçi medeniyetine dönüşür, teklifini yapmaktan mutlu olur!

Sömürgecilerin yaratılışı ile daha da genişletin; Hayatta kalmak için yardımınızı gerektiren varlıklar. Balıkçılık, yemek pişirme, barınma, terzilik ve terzilik yapma ve sömürgecilerin aşikâr bir hal almasına yardımcı olarak işçi robotlarınızı daha ileriye itin.


126
OYUN BİLGİLERİ 2 ay önce eklendi
Autonauts

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 17 Ekim 2019

Boyut: 230.83 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
59 Görüntüleme
68 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?