Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Beyond Enemy Lines 2 – GOD

0

Beyond Enemy Lines 2 GOD Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Arazinin ve koşulların acımasız olduğu düşman hattının ötesine gönderilen bir ajanın rolünü üstlenin. Karmaşa yaratırken düşmanı araştıracak, tespit edecek ve yok edeceksin. Geniş ve çizgisel olmayan görevlerde sadece yeteneğin ve taktiksel kararların önemli olduğu taktiksel bir deneyim yaşayın!

2008 – Dün sabah saat 06:00’da Büyük Kafkasya’nın güneyinde bulunan Abhazya özerk bölgesi ile iletişim kaybedildi. Ele geçirilen radyo konuşmalarında yoğun bir askeri hareketlilikten bahsedildi. Hala hasarın ne boyutta olduğunu ve işgalci güçlerin kökenini bilmiyoruz.

İstihbarat şuanda bir durum raporu sağlayamıyor. Bölgedeki tüm uydular devre dışı ve uyduları yeniden yönlendirmek biraz zaman alacak. O zamana kadar körüz.

Ve biz burada devreye giriyoruz: yerdeki gözümüz sen olacaksın! Düşman hattının ötesinde düşman hareketliliğini gözlemle ve içlerine sızıp kaos ve karmaşaya yol aç!

Ne yapman gerektiğini biliyorsun! Kargaşa ve karışıklık yaratırken düşmanı araştıracak, tespit edecek ve yok edeceksin. Yeteneğin ve taktiksel kararların önemli olduğu bu acımasız, şiddetli deneyimde geniş ve çizgisel olmayan görevlerde düşmanlarınızla çarpışın!

Her durum için doğru araç gerece ihtiyacın var. Beyond Enemy Lines 2’de, 20’den fazla farklı silahı, 9 benzersiz eklentiyle özelleştirebilirsin. Saniyeler içinde Saldırı Tüfeği’ni değiştirerek bir Keskin Nişancı Tüfeği’ne çevirebilirsin! Bunu kendi yararına kullan ve her durumu lehine çevir. Bir düşman gücünü uzaktan indirmen mi gerekiyor? Bir susturucu ve dürbün takarak onu uzaktan indir. Sayıca azsın ve bir düşman asker bölüğü senin konumuna mı yaklaşıyor? Hafif makineli tüfeğini namlualtı lazeriyle özelleştir ve daha yüksek bir yere doğru çekilirken düşman güçlerini bastır.

Beyond Enemy Lines 2 geniş ve çizgisel olmayan çevrelerde şiddetli bir deneyim sunar. Sıkı ormanlardan, klostrofobik yeraltı sığınak tesislerinde yakın dövüş mücadelelerine. Her göreve kendine ait bir stratejiyle yaklaşmakta özgürsün.

Kendi yolunu seçmekte tamamen özgürsün – Ateşlenen silahlar veya sessiz suikastçi – senin seçimin!

10+ saat uzunluğunda hikaye
Geniş, sınırlanmamış ve çizgisel olmayan görevler
Dinamik ve önceden belirlenmemiş yapay zeka sayesinde yüksek derecede yeniden oynanabilirlilik – her oynayış farklı!
Her görevden sonra başarımlarına göre detaylı Görev Değerlendirmesi
Tabancalardan, Saldırı Tüfekleri’nden Ağır Makineli Tüfekler’e kadar 20’den fazla farklı silah
İhtiyacına göre silahlarını özelleştirebileceğin 9 benzersiz eklenti
Geniş savaş meydanlarında sürebileceğin araçlar

Not:
Oynayış tarzınıza ve yeteneğinize göre hikaye süresi yüksek oranda değişebilir. Beyond Enemy Lines 2 çok zorlayıcı taktiksel bir FPS oyunudur, hayatta kalmak için yüksek seviye yetenek gerektirir! Bu oyunda ustalaşmak için tutku ve özveri gerekir!


306
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Beyond Enemy Lines 2 – GOD

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 8 Ağustos 2019

Boyut: 15.6 GB

Dil: Türkçe, İngilizce

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?