Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Borderlands 2 VR

0

Borderlands 2 VR Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Hazine arayan Vault Hunter’ın yerine geçip, milyonlarca silah alıp Pandora’yı Handsome Jack’in pençesinden kurtarırken Borderlands’in yıkım dolu dünyasına kendinizi kaptırın.

İkonik nişancı-yağmacı oyunu sizi kışkırtıyor! Kendinizi Borderlands’in vahşi dünyasına kaptırın. Ceplerinizi ganimetlerle doldurmak için milyonlarca silahı olan, hazine arayan Vault Hunter’ın yerine geçin. Gerçekçi nişan alma ile haydutları havaya uçurun, psikopatları yumruklayın, çalıntı haydut araçlarıyla çölde dolaşın ve Pandora’yı Handsome Jack’in pençelerinden kurtarın!

BOTLARINIZI GİYİN
Dört oynanabilir sınıftan biri olun: Her biri benzersiz yeteneklere ve dövüş stiline sahip olan Siren, Commando, Gunzerker ve Assassin!

SİLAH KUŞANIP YAĞMALAYIN
Her biri kendi özelliklerine ve tamamlayıcılarına sahip milyonlarca silah ile nişan alın ve yağmalayın. Ayrıca, maksimum güç ve kargaşa için yöntemsel olarak oluşturulmuş kalkanların, el bombalarının, antikaların, sınıf modlarının ve daha fazlasının peşinden koşun!

ADETA ZAMANI DURDURUN
Bir sonraki saldırınızı ayarlamak için yeni Ağır Çekim özelliğini kullanın! Ayrıca Işınlanma ile Pandora’da ClapTrap gibi zarif bir şekilde dolaşın.


273
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Borderlands 2 VR

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunlar / RYO

Platform: PC

Yayınlanma: 22 Ekim 2019

Boyut: 9.89 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?