Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Call to Arms v1 100

0

Call to Arms v1 100 Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Call to Arms, gerçek zamanlı strateji ile 3. ve birinci şahıs kontrollerinin yenilikçi bir karışımını sunar. Modern savaş zamanında geçen oyun, gerçekçi bir şekilde modellenen araçlar ve ağır silahların yanı sıra onlarca ateşli silah ve özelleştirme sunar.

Call to Arms, gerçek zamanlı strateji ile 3. ve birinci şahıs kontrollerinin yenilikçi bir karışımını sunar. Modern savaş zamanında geçen oyun, gerçekçi bir şekilde modellenen araçlar ve ağır silahların yanı sıra onlarca ateşli silah ve özelleştirme sunar. 3. veya 1. kişi aksiyon modunda, birliklerine zafer kazanması ya da kendi başına savaşması için emir ver.

Yoğun görevler sırasında kırsal alanları, fabrikaları, tren istasyonlarını ve kasabaları fethedin ve çevreyi sizin yararınıza kullanın. Kapak her yerde ve neredeyse her şey yok edilebiliyor. Steamworks tarafından desteklenen heyecan verici, ancak rekabetçi çevrimiçi dövüşlerde görünmeyen zorluklar sizi bekliyor!

Gerçek zamanlı strateji

Birkaç düzine birimi kontrol et ve ekiplerini örtbas et, düşmanlarını kuşat ve müttefiklerini destekle, bir sonraki ana hedefe geç. Bitki kilomları, FOB’ları güçlendirir veya harç pozisyonları oluşturur. Call to Arms’ın RTS modunda seçilebilecek sınırsız seçenek var.

1. / 3. Kişi Kontrolleri

Düşmanlarınızı sadece bir komutan olarak yenmekle kalmaz, aynı zamanda her bir askerinizi de devralarak yenebilirsiniz. Bunları 3. kişi görünümünde ve ilk kişi olarak kontrol edebilirsiniz. Oyunun sınırı yok!

Tanklar

İstediğiniz zaman araçlarınızdan birini devralın ve yoğun tank savaşında çarpışma sıcaklığına katılın! Silahlara Çağrı, düşman hedeflerini almak için kullanabileceğiniz mühimmat türü de dahil olmak üzere her bir birimi son bitine kadar kontrol etme imkanı sunar.

Helikopterler

Birazcık ekstra ateş gücüne ihtiyacınız varsa, o zaman bir helikoptere atlayın ve müttefiklerinizi çevrimiçi maçlarda kaçmaya yer bırakmayan ciddi hava desteği ile destekleyin!

Call to Arms v1 100, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


271
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: FPS Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 27 Nisan 2018

Boyut: 27.08 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
138 Görüntüleme
144 Görüntüleme
357 Görüntüleme
164 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?