Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Caretaker

0

Caretaker Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Bekçi, birinci şahıs korku deneyimidir. Gerçeğe açsınız ve belki de bu “bekçi” başka bir şeye açtır.

Gösterişli bir haber için “aç” olan araştırmacı bir gazetecisin. Bu endüstriyel tesiste deliren ve tüm çalışanlarını öldüren bir bekçi haberini duydunuz. Şimdi, şehir efsanesi, bu “bekçi” nin bu endüstriyel tesise döndüğü ve insanların bu “canavarı tekrar hayata döndürdüğü” dir. Bu efsaneyi ortaya çıkarmak istiyorsun. Gerçeğe açsınız ve belki de bu bekçi başka bir şeye açtır.

Sürükleyici bir korku deneyimi olarak çeşitli görseller:
Bekçi bölümlerinin görsel çeşitliliği, oyunun anlatı kemeri ile yakından bağlantılı. Ortamlar “bir bekçinin tehlikeli derecede delice bir zihin seviyesini” yansıtacak. “İnsan aklının derinliklerine inmenin” bir metaforu gibi davranan daha düşük bodrumlara giderken, ortamlar “bir bakıcının tehlikeli derecede delice bir zihin seviyesini” yansıtacaktır.

Çevresel hikaye anlatımı:
Araştırmacı bir gazeteciyi oynadığımızdan, arka plan hikayesiyle ilgili bulduğumuz her ipucu oyuncuya daha faydalı olacak ve oyuncunun oyun içinde ilerlemek için temel bulmacayı çözmesine yardımcı olacaktır. Oyuncu çevreleri ne kadar fazla araştırırsa, “bakıcı” nın bu delice çılgınca aklının psikozunu o kadar fazla deneyimleyecek ve bu nedenle oyuncu, bu “kötü nemesis” ile bir çeşit metafiziksel bağlantı kuracak ve böylece tamamen farklı görecek ve deneyimleyecektir. halüsinasyonların bolluğu. Bu anlatı deneyiminin tamamı, oyuncunun ortaya çıkarması ve keşfetmesi için dikkatlice yerleştirilmiş çevresel ipuçları boyunca kesik sahneler veya seslendirme yoluyla anlatılmayacak. Oyuncu için daha fazla “sürükleyici korku deneyimi” yaratmak amacıyla kesip sahneleri ve seslendirmeleri kullanmayı bilerek ihmal ettik.

Acımasız A.I

Çok fazla şımartmadan, sadece şunu bilmelisin: Tehlikeli veya kötü bir şey hissedersen ya da duyarsan, kaç ve saklan. Yakalanmamaya çalış. Gerçekten mi. Bekçi’de, gerçekten yakalanmak istemezsin.

Caretaker, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


192
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Korku Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 25 Ekim 2019

Boyut: 5.81 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
172 Görüntüleme
139 Görüntüleme
245 Görüntüleme
141 Görüntüleme
142 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?