Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Cat Lady

0

Cat Lady Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Büyükbaba’nın malikanesi ne kedi-astrophe lanetlendi! Ally, Büyükanne’in büyülü yetenekler kazanmış pek çok kedisiyle birlikte olmalı ve yeni perili bölgedeki tehlikeli polterjistleri dövmek ve dövmek zorunda kaldı. Büyülü alanları keşfedin, kedileri kurtarın ve pisi arkadaşlarınızı günden tasarruf için yükseltin!

Ally Marie, Büyükannenin kedi dolu konağına yaptığı düzenli ziyaret için geliyor, ancak eski bir kötülüğü uyandırdı. Büyükannem sadece kayıp değil: eşyalarının hepsi canavarlara dönüşüyor ve kediler artık farkında! Ally, kedilerinin yardımıyla, Büyükannemi kurtarmanın ve konakta gizlenen hayaletleri yok etmenin bir yolunu bulmalı.

Cat Lady, iki çubuklu atıcı atıcılık eyleminin, roguelike elementlerin ve tonlarca tahsilin kusursuz bir karışımına sahiptir. Sahte arkadaşlarınızı büyülü büyülerle patlatmak için takas edin ve yükseltin, konağın birçok farklı bölgesinde ilerlemek için rastgele oluşturulmuş biyomları araştırın ve Büyükannenizin kaçırma olayının arkasındaki ürkütücü niyetlerini ve karşınıza çıkan tehlikeli poltergeistlerin geçitlerini ortaya çıkarın.

Erken erişim oyunudur.


177
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Cat Lady

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 17 Ekim 2019

Boyut: 317.2 MB

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?