Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Centralia: Homecoming

0

Centralia: Homecoming Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Henry Nelson’ın hikayesi, gerçek olaylara dayanan, psikolojik bir birinci şahıs gerilim filmi. Oyuncunun gizemli olayları yaşadığı ve inanılmaz bir yolculuğa katılacağı bir oyundur.

Pennsylvania, Centralia kasabasında meydana gelen gerçek olaylardan esinlenmiştir.

Sıradan bir hayat, bir iş, sevgi dolu bir eş, sevimli bir kız yaşadım. 1992 yılının Mayıs ayında bu kader günü ne olacağını hayal bile edemiyorum.

Benim adım Henry Nelson ve size korkunç hikayemi anlatacağım. Karım 7 yıl önce iz bırakmadan kayboldu. Göze çarpmayan küçük Centralia kasabasında yıkıcı bir kaza meydana geldi. Şehrin altındaki kömür yataklarını içine alan bir yeraltı yangını başladı. Açgözlü kasaba makamları o kadar derine inmiş ki söylentilere göre korkunç ve çok kötü bir şey ortaya çıkardılar. Bazılarına göre dehşete düşmüş madenciler paniklerinde yer altı yangına neden oldu. Bulgunun merkez üssüne yakın olan herkesin delirdiğini söylüyorlar. Centralia bir hayalet kasabaya döndü.

Kızım Shirley de dahil olmak üzere, çok az sayıda kasaba halkı kurtarıldı. Trajedi sırasında bir iş gezisindeydim. Felaketten sonra kızımın yerini aldı sanki. Komşu bir devlete taşındık. Bugün, doğum gününde onun odasına gittim ve yazdığı bir notu buldum. Annesini bulmak için Centralia’ya gideceğini söyledi. Ve onun peşinden gittim!

centralia, homecoming, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


176
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Korku Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 26 Ekim 2019

Boyut: 6.76 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
172 Görüntüleme
139 Görüntüleme
245 Görüntüleme
141 Görüntüleme
142 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?