Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Corpse Party 2: Dead Patient

0

Corpse Party 2: Dead Patient Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Lise öğrencisi Ayame, görünüşte terkedilmiş bir hastanede komadan uyanıp ameliyat masasına geçti. Göründüğü kadar yalnız olmadığı ortaya çıktı, ama dilediği gibi gelmeye başladı. Corpse Party destanındaki son epizodik taksitlere adım atın ve tedaviden kurtulmak için elinizden gelenin en iyisini yapın …

belirtiler
Ayame Itou, lisedeki sadece ortalama bir genç. Ya da en azından… öyle olduğunu düşünüyor. Aslında, kendisi hakkında fazla bir şey hatırlayamıyor. Hasta kaydında görene kadar ismini bile hatırlamadı. Gördün mü, kendini tek başına ve karanlıkta komadan uyanırken, “Amare Patriarcha Crucis” adlı bir hastanede ameliyat masasına bağlanmış halde buldu. Hastane, her tarafa, sivri ve her yere serpilmiş kağıtlar tarafından arandı. salonlara yığılmış kutular, görünürde bir ruh değil. Ve dış çıkışların tümü ya sıkı kilitlenir ya da çelik panjurlarla kapatılır. O tamamen yalnız ve kapana kısılmış… ilk başta.

Bununla birlikte, hastanede başkalarının da var olduğunu keşfetmesi çok uzun sürmedi. Bazıları arkadaş, burada tıpkı Ayame gibi. Diğerleri düşmanlar: onu buraya hapsedenler ve şimdi onun fiziksel zararları anlamına gelenler. Yine de diğerleri vahşi, insanlık dışı bu dünyada bile olmaması gereken canavarlıklar.

Ayame şimdi Amare Patriarcha Crucis’te olanların gizemini, duvarları içinde nasıl komada kalmaya geldiğini ve belki de en önemlisi… hayatından nasıl kaçabileceğini bir araya getirmeli.

Corpse Party: Blood Drive olaylarından beş yıl sonra, Dead Patient, Corpse Party serisi için yepyeni bir hikayenin başlangıcını temsil ediyor: bağımsız, ama yine de daha önce ne olduğunun üzerine inşa ediyor. Hepsinin en üzücü muamelesinden kurtulmak için gerekenlere sahip misiniz?

Teşhis
Yepyeni Episodik Korku
Bu kez dünya dışı bir ilkokul değil, hikayemizin başladığı yerdeki kana susamış zombiler, doğaüstü canavarlar ve utangaç tonlarıyla dolu karantinaya alınmış bir hastane. Ölü Hasta destanının 1. Bölümünü oynayın, daha sonra eski bir Heavenly Host tanıdık perspektifinden öyküyü ele geçirmek için elinizi verilen Ek Bölüm 1’de deneyin.

Orijinal Indie Team’in PC’ye Dönüşü
Corpse Party’in 2008 Windows PC sürümünden sorumlu olan aynı ekip, dinamik aydınlatma, 360 ° kontrol, duygusal Japonca seslendirme ve seri besteci içeren yukarıdan aşağı 3D grafiklerle, serinin en parlak deneyimi için geri döndü Mao Hamamoto’nun en büyük müzikleri. Corpse Party: Dead Patient NEUES; başlıklı 1. Bölümün en yeni versiyonu olan 2012’deki ilk sürümünden bu yana birkaç kez ayarlandı ve güncellendi. Japonya’da – hayranların önerileri, ilk önce Corpse Party’de tanıtılan güncellenmiş özellikler: Blood Drive, yenilenen patron savaşları, ek hikaye sahneleri ve Ekstra Bölüm 1 ile hikayeye dair başka bir bakış açısı var. Bu sadece bir başlangıç!

Görülecek ve Yapılacak Diğer Şeyler ve Birlikte Yapacak Tüm Yeni Karakterler
Öğeler, bulmacaları çözmek için doğrudan çevreye donatılabilir ve kullanılabilir veya Ayame’nin elinde çeşitli işlevleri gerçekleştirmek için tutulabilir ve kullanılabilir. Ayame ayrıca koşabilir, takipçilerin dikkatini dağıtmak, dolaplara gizlemek ve daha fazlasını yapmak için nesneleri fırlatabilir. Seriyi 1996’daki ilk PC-98’den bu yana ilk kez bile uygun patron savaşları bile var! Buna, yepyeni bir dramatis personae seti içeren bağımsız bir hikaye ekleyin, ancak dizi hayranlarını döndürmek için Heavenly Host öykü yayına çok sayıda geri bildirimde bulundu ve Ölü Hasta şimdi bu heyecanlı ve rezil, heyecan verici bir yeni dönemin başlangıcı oldu korku imtiyazı!

torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


273
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Corpse Party 2: Dead Patient

Tür: RPG Oyunlar / RYO

Platform: PC

Yayınlanma: 23 Ekim 2019

Boyut: 246.39 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
208 Görüntüleme
86 Görüntüleme
196 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?