Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Daymare 1998 v2

0

Daymare 1998 v2 Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

DAYMARE: 1998, 90’lı yılların ikonik oyunlarının ruh halini taze bir hikayesiyle yeniden yaratan üçüncü şahıs bir hayatta kalma korku oyunudur. Küçük bir kasabayı ölümcül bir bölgeye, oynayacak üç karaktere ve gerçeği bulmak için çok az zamana dönüşen bir olay, mutasyona uğramış vatandaşları aniden görevinizi bitirmeden önce.

DAYMARE: 1998, sert hayatta kalma mekaniği ve öldürülmesi zor olan üçüncü şahıs bir hayatta kalma korkusudur. Savaşmak ve bulmaca yapmak için stratejik bir yaklaşım gerektirir ve hikaye hakkında çok karakterli bir bakış açısı sunarak derin ve belirsiz bir irfan ortaya çıkarır.
Sahne, gizli bir araştırma tesisi, ölümcül bir kimyasal silah ve bu olayı araştırmak için sadece bir güvenlik ihlali olmaktan çok daha fazlası olma potansiyeli olan özel bir güvenlik ekibiyle kuruluyor. Huzurlu bir küçük kasabayı ölümcül bir bölgeye ve vatandaşlarını kana susamış canavarlara dönüştüren bir olayda, seçkin bir askerin, bir helikopter pilotunun ve bir orman bekçisinin adımlarını izleyin. Ortalığı daha mantıklı kılacak ipuçlarını ve kanıtları aramadan önce yaratıkları aşağı indirin. Böyle bir durumda kaynaklar kıt olduğu için güzergahınızı takip edin! Daymaresiniz gerçek olduğunda her şey olabilir…

90’lı yılların ikonik sinematografik markalarının ve klasik kasvetli hayatta kalma korku oyunlarının hayranları, DAYMARE: 1998’in en sevilen eserlerin atmosferini binyılın sonundan nasıl yeniden yarattığını ve ortasına tipik ancak taze bir hikaye yerleştirdiğini görünce çok heyecanlanacak. o. Arsa, çeşitli karakterlerin gözünde ortaya çıkıyor ve oyuncuları, kendi teorileri ve durumla ilgili şüpheleri konusunda onlara rehberlik edecek farklı kişilikleri yerine koyuyor. Geri izleme, cephaneyi yönetme, çok fazla eşya toplama, çevresel bulmacaları çözme ve genel zorluk, oyuncuların birkaç on yıl geriye atlamasına ve ilk gerçek çekiciliğinde kemiğe soğutulmasına yardımcı olacaktır.

daymare 1998, v2, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


228
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 17 Eylül 2019

Boyut: 20.84 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
172 Görüntüleme
139 Görüntüleme
245 Görüntüleme
141 Görüntüleme
136 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?