Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Death Race VR

0

Death Race VR Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Ölüm yarışı, bir motosiklet yarışının ve sanal gerçeklikteki mistik bir tetikleyicinin benzersiz bir birleşimidir. Sürücü ve adrenalin, hız ve doğruluktur. Hazır mısın?

Bir motosiklet yarışının ve atıcının inanılmaz bir birleşimidir. Hayatta kalmak ve yolun sonuna ulaşmak için yeterli tepki ve doğruluğa sahip misiniz? Oyuna geceleri hızla giden bir rotada hızla ilerlemeye başlarsınız. Peki neden hasarlı araçlar yollara dağılmış ve çevresinde hiç kimse yok? Bir süre sonra nedenini anlıyorsunuz … Şeytani yaratıklar yolda belirir ve silahınızla onları öldürürsünüz. Bir süre sonra daha korkunç yaratıklarla karşılaşırsınız: bir şey bir kamyonun arkasından gizlenir, bir şey ateşten nefes alır ve sizi öldürmeye çalışır. Çeşitli güçlü silahlar size yardımcı olur. Bir tüfek, bir felaket, bir roketatar, şimşek çakan bir silah!

Sence ateşi yakan şeytanların korkman gereken her şey olduğunu mu düşünüyorsun? Peki ya başını memnuniyetle keseceği tırpanlı bir motosiklette şeytan? Ve kötü güçlerin sahip olduğu arabalar, helikopterler ve diğer makineler? Hepsi bu mu sence? Hayatta kalabiliyorsanız, gerçekten büyük ve tehlikeli bir yaratıkla karşılaşacaksınız. Sonuna kadar tüm reaksiyon ve doğruluk ihtiyacınız olacağını bilmelisin!

Kontrol

Oynarken oturmalısın. Başınızı hareket ettirmek, motosikleti çevirmenizi sağlar. Tetik, herhangi bir silahı vurmanı sağlar. Shift tuşu silah değiştirmenizi sağlar. Hareketli hız oyun tarafından düzenlenir. Tüm statik engeller, onlara çarptığında ölümcüldür.

Silah

Bir silah (sonsuz kartuşlu tek silah), bir silah, bir füze, bir roketatar, şimşek çakan bir silah!

Düşmanlar

Çeşitli şeytani yaratıklar: koşmak, atlamak ve yangını solumak. Ayrıca kötü güçlerin sahip olduğu arabalar, otobüsler, helikopterler ve jetler. Motosikletli tırpanlı ölüm. Ve sonunda gerçekten büyük ve tehlikeli bir yaratık.

Death Race VR, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


148
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Aksiyon Oyunları, VR Oyunlar, Yarış Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 18 Ekim 2018

Boyut: 319.6 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?