Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King

0

Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Disney 16-bit klasikleri Aladdin ve Aslan Kral dönüyor!

Tüm zamanların en sevilen Disney oyunlarından ikisi, Disney Klasik Oyunlarında uzun süredir beklenen dönüşlerini yaptı: Aladdin ve Aslan Kral! Bu unutulmaz Disney klasikleri paketi, tonlarca yeni özellik, donanım, oyun modu ve ekran seçenekleriyle birlikte oyunların çoklu sürümleriyle doludur! Pazarda kaderleriyle buluşmalarına doğru ilerlerken Aladdin ve yardımcısı Abu’ya katılın. Jafar’ı yenmek ve Yasemin’i kurtarmak için Agrabah, Harikalar Mağarası ve daha fazlasını geçerken Aladdin’in klasik macerasını yeniden yaşayın. Zıplayın, savaşın, kaçın ve halıya atlayın ve bu macera boyunca yol boyunca değerli taşlar toplayın. Aslan Kral, Afrika’ya özgü majesteleri ve gizemi, olgunluğa giden zorlu geçişle karşı karşıya olan bir aslan yavrusu olan Simba’nın hikayesiyle canlandırıyor. Şimdi siz de maceranın bir parçası olabilirsiniz! Kötü amcası Scar tarafından vahşi doğada sürülen Simba, kurtuluş bulur ve Hakuna Matata ile birlikte ponpon ve Pumbaa ile meerkat Timon. Filin mezarlığındaki iğrenç sırtlanların üstesinden gelin, Simba’nın Aslan Kral olarak hak ettiği yeri iddia etmesini sağlamak için 10 seviyeye kadar savaşırken en sert şekilde damgalama toynaklarından kaçının.

Özellikleri
• Çoklu Oyun Versiyonları: Hem konsol hem de el versiyonları da dahil olmak üzere yıllar boyunca yaratılan sevgili Aladdin ve The Lion King oyunlarının birkaç farklı versiyonunu oynayın. Bu koleksiyon için özel olarak geliştirilen Aladdin’in yepyeni bir “Final Cut” versiyonu da dahil edildi ve zorluk düzeltmeleri, kamera iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve ayrıca hayranlar için ek sürprizler içeriyor.
• Ekran Seçenekleri ve Güncellenmiş Görseller:
Modern HD TV’ler için 1080P grafikler ve geliştirmeler
Ayarlanabilir ekran boy oranları ve sınırları
Klasik CRT TV’leri ve diğer popüler ekran türlerini çoğaltmak için tasarlanmış özel filtre seçenekleri
• Oyun İçi Geri Sarma: Zorlu alanları yeniden denemek için oyunlardan herhangi birini gerçek zamanlı olarak geri sar
• İnteraktif Oyun Görüntüleyici: İleri atlama, atlama ve herhangi bir noktada oynamaya başlama yeteneği ile oyunun tam bölümlerini görüntüleyin
• Özelliği Kaydet: Her oyundaki ilerlemenizi hızlı bir şekilde kaydedin ve istediğiniz yere ve istediğiniz zaman maceraya devam edin
• Müze Özellikleri: Perdenin ardında bir yolculuğa çıkın ve bu inanılmaz oyunların yaratılması hakkında daha fazla bilgi edinin. Orijinal geliştirme ekipleriyle video röportajlarını izleyin veya daha önce yayınlanmamış HD konsept görüntüleri ve pazarlama varlıklarını içeren çok sayıda galeriyi keşfedin.
• Film Müziği: Birlikte verilen müzik çalarlardaki her iki oyun için de tüm müzik parçalarını dinleyin. Şarkıları tekrarlama ve karıştırma yeteneği de desteklenir.

Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


272
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Arcade Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 29 Ekim 2019

Boyut: 1.9 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
280 Görüntüleme
165 Görüntüleme
148 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?