Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Eldervale

0

Eldervale Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Eldervale, 2000’li yılların klasiklerinin tarzında yapılmış bir Üçüncü Şahıs Hayatta Kalma Korku Macera oyunu. Büyük, birbirine bağlı bir seviyeyi keşfedin, bulmacaları çözün, hikayeyi ortaya çıkarın ve kaynaklarınızı stratejik olarak kullanarak ve savaş ya da uçuş kararlarıyla korkudan kurtulun.

Eldervale, 2000’li yılların klasiklerini hatırlatan bir hayatta kalma korku oyunudur. Birçok unsur gazileri anında tanıyacak ve aynı zamanda türe yeni gelenleri de tanıtacaktır. Keşif ve atmosfer, bulmaca çözme, savaş, gizlilik ve kaynak yönetimi gibi çeşitli oyunlarla desteklenmiş anahtardır. Oyun sonuna kadar 3-4 saatlik oyun süresi boyunca hikaye ve mekanik oluşturur.

Hikaye

Ophelia Delaney, ailesiyle birlikte Alder Stow kasabasında geçirdiği erken çocukluk dönemindeki perili genç bir kadın. Delaney ailesi, 20. yüzyıl boyunca birçok şey için kullanılan nesiller boyunca geniş bir mülke sahipti. Orada gerçekleşen tüm korkunç olaylar bilinmemektedir. Ophelia kasabayı terk etmek ve onu yetiştiren teyzesine taşımak zorunda kaldı. Şimdi, 10 yıl sonra, geçmişten gelen görüntüler, bastırılmış hatıralar ve berrak rüyalar tarafından eziyet görüyor. Ona en yakın olanlar giderek daha radikal tedaviler önerdiler. Bunlar başarısız olduktan sonra, Ophelia sadece doğduğu yerde iyileştirilebileceğinden emindi. Delaney Kurumuna geri dönmesi gerekiyor.

Oynanış

Klasik hayatta kalma dehşetinin temelleri Eldervale’de canlı ve iyidir. Topladığınız harita ve sarf malzemelerinin yardımıyla ürpertici ortamları keşfetmeli ve gezmelisiniz. Yeni yollar açmak için bulmacaları çözmeniz ve engelleri aşmanız gerekir. Başlangıçta Kurum terk edilmiş gibi görünse de, yakında hayatta kalmak için kendinizin dövüşmekte, koşmakta veya saklandığını göreceksiniz.


158
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Eldervale

Tür: Korku Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 20 Ekim 2019

Boyut: 314.96 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
284 Görüntüleme
172 Görüntüleme
167 Görüntüleme
139 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?