Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Farmer’s Dynasty

0

Farmer’s Dynasty Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

FARMER’S DYNASTY sana hayat simülasyonu, rol yapma ve klasik çiftçilik simülasyon oyunlarının özelliklerini bir arada taşıyarak tamamen yeni bir oyun deneyimi sunuyor.

FARMER’S DYNASTY sana hayat simülasyonu, rol yapma ve klasik çiftçilik simülasyon oyunlarının özelliklerini bir arada taşıyarak tamamen yeni bir oyun deneyimi sunuyor.

Büyükbabanın çiftliğini ziyaret ettiğin o eski günleri hatırlıyor musun? Büyükbaban traktörü ile tarlalarınızda işlerini yaparken onunla gezdiğini? Artık çiftliğine geri döndün. Geçmiş yıllar senin için şehirde meşgul geçti ancak o eski güzel günleri hiç unutmadın. Büyükbabanın çiftliğini yeniden kurma ve kendi aileni oluşturma hayali hep içinde yaşadı, gerçekleştir bu hayali!

Gerçek zamanlı olarak çiftliğini kur: Tarım, inşaat ve yaşam simülasyonlarının eşsiz bir sentezi olan bu oyun seni köye geri götürüyor ve bir sürü zorlu görev ile muazzam bir deneyim sunuyor.

Çiftliğini tamir edip yenile: Çatıları, ahırları, samanlıkları tamir et, evinin dış cephesini yenile ve içini kendi zevkine göre dayayıp döşe.

Engin bir açık dünya ile etkileşim kur ve sosyal puanlar topla: Yeni kişilerle tanışıp arkadaş ol. Güleryüzünü eksik etme, yardımseverliğini göster, er ya da geç hayat arkadaşını bulacaksın, hatta belki çocuklarınız bile olacak!
Bulunduğun çevredeki zorlu görevleri tamamla, kamp ateşi başında şarkı söylemekten balık avlamaya kadar köy hayatını tüm yanlarıyla, tüm güzelliğiyle deneyimle.

Traktör ve diğer tarım makinelerinin direksiyonuna geç: Bunlar eski de olabilir yeni de. Tamamen sana, senin tarım ve ekonomi becerilerine bağlı olarak, fi tarihinden kalma paslı ve dökük makinelerle veya pırıl pırıl, yeni ve modern makinelerle çalış, tarlanı sür, hasadını kaldır, ekmeğini kazan.

Çiftliğine kuş bakışı bak: dronunu kullanarak çiftliğinin ve çevresinin muhteşem görüntülerinin keyfini çıkar.
Sebze yetiştir, hasat et, hayvanlarına iyi bak, ürünlerini sat, hayatını kazan. Ahırda, tarlada veya serada yapılacak yığınla şey seni bekliyor. İş başına!

“Oyun full sürüm, versiyon 1.0’dır.”

Farmer’s Dynasty, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


208
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: RPG Oyunlar / RYO, Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 21 Kasım 2019

Boyut: 7.81 GB

Dil: Türkçe

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?