Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Farming Simulator 19 Platinum Expansion

0

Farming Simulator 19 Platinum Expansion Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Milyonlarca satan seri, 2018’de büyük bir adım atıyor ve mükemmel çiftçilik simülasyonu bu yıl grafik motoru tamamen yenilenmiş olarak geri dönerek bilgisayarlardaki en derin ve en eksiksiz çiftçilik deneyiminin yanı sıra, en çarpıcı ve sürükleyici görsel ve efektleri sunuyor.

Farming Simulator 19, serinin gelmiş geçmiş en kapsamlı araç listesiyle büyük bir adım atıyor! Başta ilk kez oyuna dahil olan dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi John Deere dahil olmak üzere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve daha pek çoğunun aralarında bulunduğu endüstrinin önde gelen markalarına sadık kalınarak yeniden yaratılmış araç ve makineleri kontrol edeceksin.

Farming Simulator 19, Amerika ve Avrupa’dan, çiftliğini geliştireceğin ve genişleteceğin yeni ortamları içeriyor ve yeni makinelerin yanı sıra, pamuk ve yulaf mahsulleri dahil olmak üzere heyecanlı yeni çiftlik faaliyetleri sunuyor! Domuz, inek, koyun ve tavuklarına bak veya ilk defa atlarına binerek çiftliğini sarmalayan geniş araziyi yepyeni bir şekilde keşfet.

Bilgisayarlara yönelik gelmiş geçmiş en zengin ve eksiksiz çiftçilik deneyimi olan Farming Simulator 19 yıl sonunda piyasaya çıkıyor!

TEMEL ÖZELLİKLER
Farming Simulator, gelmiş geçmiş en çarpıcı ve sürükleyici grafikleri sunarak en büyük adımını atıyor
Orijinallerine sadık kalınarak tasarlanmış yüzlerce çiftlik aracı ve aletini sür ve kullan. Oyuna ilk defa dahil olan dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi: John Deere
Domuz, inek, koyun ve tavuklarına bak ve ilk defa atlarına bak
Kendi atlarına binerek, çiftçilik faaliyetleriyle doldurulmuş devasa açık dünyalarda sunulan geniş arazileri keşfet.
Çiftliğini çevrimiçi olarak 16’ya kadar oyuncuyla geliştir ve bilgisayarlardaki toplulukların oluşturduğu modlarda Çiftçilik deneyimini zenginleştir


201
OYUN BİLGİLERİ 1 ay önce eklendi
Farming Simulator 19 Platinum Expansion

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 20 Kasım 2018

Boyut: 8.08 GB

Dil: Türkçe, İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
59 Görüntüleme
67 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?