Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Feral Blue

0

Feral Blue Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

İkinci Dünya’dan sonra eski dünya boğuldu. Şimdi, sadece birkaç kurtulan yeni altın için savaşıyor – temiz su, odun ve toprak. Bir gemi kaptanı ol, ekibini hayatta tut ve deniz imparatorluğunu yarat!

Feral Blue’nun batık dünyasında, uygarlık sadece adalarda ve yüzen şehirlerde var olurken, garip deniz göçebeleri gemileri sonsuz okyanuslarda yelken açar.

Kendi mürettebatınızla birlikte bir gemi kaptanı olarak başlayacaksınız. Dünyayı keşfedin ve hazine için savaşın. Altın dolu sandıkların artık faydası yok. Gıda, su, toprak, odun ve insanlar günümüzde en değerli kaynaklardır. Bazı durumlarda, insanlar da yiyecek olabilir – karar sizindir.

Mürettebatınızın size karşı isyan etmesi için hiçbir sebep olmadığından emin olun. Geminizdeki mutfak, revir ve distile cihazınızı her zaman düzgün çalışmasını sağlayın. Mühendislik deneylerinden korkmayın: buhar enerjisi, yelkenliler ve kürekler arasında seçim yapın veya hepsini aynı anda kullanın.

Diğer kaptanlarla savaş ve ticaret yap. Senin yelkenli yelkenli satmak ve dev bir korku satın almak. Düşman şehirlerini yakalayın veya kendi şehirinizi kurun.

Bir deniz devletinin lideri ol. Gelişmiş bir bilim ve teknoloji imparatorluğu mu, yoksa belki de anarşist yamyamların çılgın krallığı olsun.

Bununla birlikte, seçtiğiniz, Feral Blue, her oyuncu için benzersiz olan ilginç bir hikaye sunar.

Feral Blue, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


226
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunlar / RYO, Strateji Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 22 Ekim 2019

Boyut: 11.7 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?