Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

FİFA 2020 – FİFA 2020 TORRENT İNDİR

7

Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download

                         OYUNU YUKARIDA Kİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

Son yıllarda oyun motoru konusunda en büyük yenilikleri sunan EA Sports’un yeni futbol oyunu FIFA 20 için sayılı gün kaldı. FIFA 17’den sonra ilk kez sistem gereksinimleri güncellenen sevilen futbol oyun serisi hakkındaki tüm ayrıntıları bir araya topladık. Espor sahnesinde önemli bir yeri olan FIFA, bu yılki değişimi ile heyecan uyandırıyor.

Her yıl Eylül ayında piyasaya sürülen FIFA serilerinin yenisi FIFA 20 farklı ve heyecan uyandıran yeniliklerle beraber geliyor. Şimdiye kadar bir sürü farklı bilgi ve özelliği ortaya çıkan FIFA 20 hakkında bilinen tüm özellikleri tek parça halinde gözden geçirelim.

Oyun Mekaniği

Electronic Arts’ın FIFA 20’ye adapte edeceğini açıkladığı yeniliklerden bahsetmek gerekirse, özellikle oyunun savunma tarafında büyük değişikliklerin kullanıcıları beklediği söylenebilir. Buna göre FIFA 20’de yapay zeka yardımıyla yapılan savunma biraz değiştirilecek. Hatta manuel savunma yapan oyuncular, kendi savunmalarıyla daha avantajlı olacaklar. Bununla birlikte oyuncular, rakip kaleciyle baş başa kaldıkları zaman takımı onu çok daha iyi bir şekilde destekleyebilecek. Bunlar dışında en büyük geri bildirimi ‘manuel kaleci kontrolü’ başlığı altında aldıklarını ifade eden yetkililer, manuel kaleci kontrolünde de bir takım yenilikler yapacaklarını açıkladı. FIFA 20’deki yeni Gerçekçi Oyun Akışı, kullanıcı kontrollü Belirleyici Anlar ve gelişmiş Top Fiziği Sistemi ile oynadığınız her maçtaki kilit anların oyuncunun merkezinde olması hedefleniyor.

Belirleyici Anlar:
Belirleyici Anlar, maçın sonucunu etkileyecek anlar üzerinde daha fazla kontrole sahip olmanızı sağlıyor. Hücum bölgesindeki Soğukkanlı Bitiricilik, savunma hattındaki Kontrollü Müdahale, yeni Slalom Dribling ve Duran Top Yenilemesi ile maçların önemli anlarındaki etkiniz artacak.

– Slalom Dribling: Yeni slalom dribling mekaniği, her zamankinden daha çevik hareket etme kabiliyeti vererek rakiplerinizi hızınızla veya becerinizle ekarte etmenizi sağlayıp hücum opsiyonlarına yeni bir boyut katıyor.

– Kontrollü Müdahale: Aktif Temas Sistemi ile birlikte kullanıcı kontrollü savunma, çeşitli yeni müdahale animasyonlarıyla daha avantajlı ve yüksek getirili olacak. Müdahale ne kadar temiz olursa, topu kontrol etme şansı o kadar yüksek olacak.

– Duran Top Yenilemesi: Yenilenen sistem, her zamankinden daha ödüllendirici olan beceri odaklı bitiricilik yeteneğiyle direkt serbest vuruşlarda ve penaltılarda size daha çok fırsat veriyor.

– Soğukkanlı Bitiricilik: Büyük ölçüde yenilenen temel şut unsurları size daha istikrarlı ve net bir bitiricilik sunuyor. Bu sayede, özgün bitiricilik tekniklerini daha çok ödüllendiren ve voleli ortalar gibi zor pozisyonlarda risk/kazanç unsurunu vurgulayan, gerçek hayata paralel bir şut deneyimi ortaya çıkıyor.

Top Fiziği: Yeni Top Fiziği Sistemi, oyun mekaniğinin gerçekçiliğini bir üst seviyeye çıkararak yeni şut açıları, daha gerçekçi müdahale etkileşimleri ve fizik odaklı davranışlar yaratıyor.

– Top Odaklı Hareket: Yenilenen hareket sistemi, topun daha gerçekçi dönmesini ve sekmesini sağlayarak gerçek hayata her zamankinden daha yakın bir futbol deneyimi oluşturuyor.

– Yeni Şut Açıları: Yeni top hareketi sistemiyle birlikte, topun altına girilen teknik şutlardan ölü yaprak vuruşlarına, yön değiştirerek giden duran toplara ve gelişine yüksek şutlara kadar çok sayıda gerçekçi şut açısı oluşuyor.

 

                             OYUNU AŞAĞIDA Kİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 – 64-Bit
İşlemci: AMD Phenom II X4 965, Intel Core i3-2100 veya muadilleri
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 2GB, NVIDIA GTX 660 2GB veya muadilleri
Sabit Disk: En az 50 GB boş alan
İnternet Bağlantısı: Çevrimiçi oyun için minimum 512kbps internet hızı

Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit.
  • İşlemci: AMD Athlon X4 870K, Intel i3 6300T veya muadilleri.
  • Bellek: 8GB.
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 270X, NVIDIA GeForce GTX 670 veya muadilleri.
  • Sabit Disk: En az 50 GB boş alan.
  • İnternet Bağlantısı: Genişbant internet bağlantısı

1. İndirdiğiniz dosyayı Daemon Tools kullanarak çalıştırın.
2. Oyunun yüklemesini başlatın ve tamamlayın.
3. Crack dosyalarının bulunduğu klasörün içeriğini kurduğunuz oyunun klasörüne aktarın.
* Crack dosyanızın ismi indirdiğiniz oyuna göre değişebilir, örn: SKIDROW, CODEX, 3DM, PROPHET…

Not: Oyun kurulumları farklılık gösterebilir. Eğer bir oyunu kurmakta sorun yaşıyorsanız, oyun sayfasına yorum yaparak yardım talep edebilirsiniz.


10.803
OYUN BİLGİLERİ 5 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?