Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Final Fantasy XV Windows Edition

0

Şimdi Windows PC için en iyi fantastik maceranın merkezinde olmaya hazır olun.

Nefes kesen açık bir dünyada hayatınızın yolculuğuna en yakın arkadaşlarınızla bir araya gelin, etkileyici manzaralara şahit olun ve yolculuğunuzu düşünülemez bir düşmandan geri almak için yolculuğunuzda hayattan daha büyük canavarlarla karşılaşın.

Aksiyon dolu bir savaş sisteminde, atalarınızın gücünü heyecan verici bir savaşta hava yoluyla kolayca çarpıtmak için yönlendirin ve yoldaşlarınızla birlikte, silah, sihir ve takım tabanlı saldırı becerilerinde ustalaşın.

Şimdi, yüksek çözünürlüklü ekranlar ve HDR10 desteği de dahil olmak üzere Windows PC’ler için en son teknolojinin gücü ile gerçekleştirilen, FINAL FANTASY XV’in güzel ve özenle hazırlanmış deneyimi, daha önce hiç olmadığı gibi keşfedilebilir.

Sürekli oyun güncellemelerinin bir parçası olarak yayınlanan heyecan verici içeriğin tümünü içerir (Bölüm 13 alternatif rota, arazi dışı Regalia özelleştirme, karakter değiştirme özelliği ve daha fazlası!). Ayrıca Sezon Geçişinde yayınlanan tüm içeriklerle birlikte geliyor – Bölüm Gladiolus, Bölüm Prompto, Çok Oyunculu Genişleme: Yoldaşlar ve Bölüm Ignis

Nihai fantastik maceranın merkezinde olmaya hazır olun.

Yine de hepsi umuttan vazgeçmedi … Bir grup sivil ve paralı asker, salgınla mücadelede bir araya gelerek Avrupa çapında özel olarak finanse edilen operasyon üsleri kurdu. Numune klon salgınlarının izlenmesi üzerine, oyuncular zed yüklü sıcak bölgelere inecek ve onları yok edecektir.


128
OYUN BİLGİLERİ 2 ay önce eklendi
Final Fantasy XV Windows Edition

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunlar / RYO

Platform: PC

Yayınlanma: 2019

Boyut: 55.38 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
67 Görüntüleme
68 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?