Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Freud Gate

0

Freud Gate Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Freud Gate, hayal ve kurtuluş hikayesiyle ilgili etkileşimli bir hikaye oyunudur. Freud Kapısı, oyunda “kalbin kapısı”. Oyuncular manevi bir akıl hocası olarak oynayacak ve depresyondaki kızın bir buluş bulmasına yardımcı olacak. Oyun iki bölüme ayrılmıştır: gerçek dünya ve hayali dünya.

“Kapılar yalıtılmak için var.
Sen anahtarsın, daha doğrusu, kapıyı açabilen sensin. “

Freud Gate, hayal ve kurtuluş hikayesiyle ilgili etkileşimli bir hikaye oyunudur.
Freud Kapısı, oyunda “kalbin kapısı”. Oyuncular manevi bir akıl hocası olarak oynayacak ve depresyondaki kızın bir buluş bulmasına yardımcı olacak. Oyun iki bölüme ayrılmıştır: gerçek dünya ve hayali dünya. Oyuncunun ancak depresyondaki insanları gerçekten anlayarak oyuncunun onlara yardım edebileceğini fark etmesini sağlamayı amaçlar.
Ana oyun bulmaca çözme ve keşif. Oyunda her seviyede farklı bulmacalar olacaktır ve sadece bulmacayı çözdükten sonra bir sonraki seviyeye girebilirsiniz. Oyuncunun kötü kararları oyunu kötü sona erdirebilir.

“Çok kötü rüyalar gördüm. Rüyalar unutmak kolaydır ve sahip olduğumu hatırlamıyorum. Bu yüzden uyanıklık anının ortadan kalkacağını düşündüm, ama olmadı. .
Nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum ve ne olduğunu göremiyorum, ama sadece … tarif edilemez bir duygu. Yüksekten düşmek gibi, mücadelede başarısız oldu. Fakat serbest bırakıldı ve aniden denizin dibine battı, boğucu oldu.
Bir kabus gibi. Ne yapacağımı bilemiyorum. Ya yarayı açıp ağrıyı hissetmek ya da ağrının iyileşmesini izlemek. Bunu artık yapmak istemiyorum … Lütfen biri bana yardım etsin. ”

Freud Gate, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


175
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: RPG Oyunlar / RYO

Platform: PC

Yayınlanma: 21 Ekim 2019

Boyut: 2.91 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
208 Görüntüleme
86 Görüntüleme
196 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?