Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Generation Zero Rivals

0

Generation Zero Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

İsveç, 1980’ler. Kasaba sakinleri ortadan kaybolmuş, sokaklarda düşman makineler dolaşıyor. Bu muazzam açık dünyayı tek başına veya üç kişiye kadar arkadaşlarınla keşfet, istilacılara karşı kusursuz bir strateji oluştur ve karşı saldırıya geç.Generation Zero’da sadece kazanırsan hayatta kalırsın.

Tehlikeli açık dünyada hayatta kal: Kasaba halkının akıbeti ile ilgili daha fazla sırrı çözmek için aldığın görevleri tamamla ve hayatta kalma şansını arttırmak için düşmanlardan silah ve kaynakları yağmala.

Hazırlan ve karşı saldırıya geç: Silah, beceri ve ekipmanlarını doğru kombine ederek düşmana daha fazla yaklaşabilir, içlerine sızabilir ve yok edebilirsin.

1-4 Oyuncuyla çok oyunculu mod: Tek başına veya üç kişiye kadar arkadaşlarınla oyna, istilacılara karşı güç, kaynak ve becerilerini birleştir.

Hayatta kalmanın sırrı, doğru strateji, hayalet eylem ve iş birliği: Bazı düşmanlar doğrudan saldırılmayacak kadar güçlü, yani hayalet taktiklerle, sessizce hareket etmen ve düşmanın duyularını ve çevre unsurlarını avantaja dönüştürmen gerek.

1980’ler nostaljisi: Toplayacağın ganimetler arasında kendi özgün 80’ler görünümünü oluşturabileceğin kıyafetler ve saç şekilleri de var

Generation Zero, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


120
OYUN BİLGİLERİ 1 ay önce eklendi

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 26 Mart 2019

Boyut: 7.69 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
128 Görüntüleme
60 Görüntüleme
92 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?