Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Graveyard Keeper Collector’s Edition

0

Graveyard Keeper Collector’s Edition Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Etik ikilemlerle karşı karşıya kalırken ve tartışmalı kararlar verirken bir ortaçağ mezarlığı oluşturun ve yönetin. Yılın en yanlış ortaçağ mezarlığı sim olan Graveyard Keeper’e hoş geldiniz.

Graveyard Keeper tüm zamanların en yanlış ortaçağ mezarlık yönetimi sim. Kendi mezarlığınızı inşa edin ve yönetin ve maliyetleri düşürmek için kısayollar bulurken diğer girişimlere genişletin. Bulabileceğiniz tüm kaynakları kullanın. Ne de olsa, bu kapitalizmin ruhu ile ilgili bir oyundur ve gelişen bir iş kurmak için ne gerekiyorsa yapıyor. Ve aynı zamanda bir aşk hikayesi.

Etik ikilemlerle yüzleşin. Etrafta çok kaynağınız varken cadısı yakma festivali için o burger eti için para harcamak ister misiniz?

Değerli materyalleri toplayın ve yeni eşyalar oluşturun. Mezarlığınızı gelişen bir iş olarak genişletin. Kendinize yardım edin – çevredeki alanlara dağılmış değerli kaynakları toplayın ve bu toprakların neler sunabileceğini keşfedin.

Görevler ve cesetler. Bu cesetler tüm bu organlara ihtiyaç duymuyor, değil mi? Neden onları öğütüp yerel kasaplara satmıyorsun? Ya da uygun görevlere gidebilirsin, rol oyuncusu.

Gizemli zindanları keşfedin. Hiçbir ortaçağ oyunu bunlar olmadan tamamlanamaz! Bilinmeyene bir gezi yapın ve yakındaki köylülerin bir demetini zehirleyebilecek ya da etmeyebilecek yeni simya malzemelerini keşfedin.

Bu pakette yer alanlar:
Graveyard Keeper
Graveyard Keeper OST
Graveyard Keeper Artbook
Graveyard Keeper – Stranger Sins

Graveyard Keeper, Collector’s Edition, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


252
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: RPG Oyunlar / RYO

Platform: PC

Yayınlanma: 2019

Boyut: 1.52 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
208 Görüntüleme
86 Görüntüleme
196 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?