Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Human: Fall Flat – ICE LEVEL

0

Human: Fall Flat – ICE LEVEL Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Human: Fall Flat değişken hayali manzaralar içinde geçen ilginç bir açık uçlu fizik tabanlı bulmaca platform oyunudur. Amacınız yalnızca ince zekanızı kullanarak bu gerçeküstü seviyelerin çıkışını bulmak. 1 ila 2 oyuncu için yerel eşli ve daha da fazla kargaşa için 8 oyuncuya kadar çevrimiçi mod!

En eğlenceli iş birliğine dayalı fizik tabanlı bulmaca platform oyununu keşfedin!
Human: Fall Flat’te çıkış yolunu aradığı bulmacalarla dolu gerçeküstü yerleri düşleyen oynak bir İnsan olan Bob rolünde oynuyorsunuz. Keşif yeteneği ve pratik zekanın esas ve her seçeneğin mümkün olduğu bu oyunda yaratıcılığınızı konuşturun!

Bob, süper güçleri olmayan sıradan bir insan olsa da, doğru araçları kullandığında çok iş yapabilir. Aletleri yanlış kullandığında ise daha da fazlasını yapabilir!

Human: Fall Flat dünyası çok çeşitli zorlukları barındıran gelişmiş fizik ve yenilikçi kontrollere sahiptir. Bob’un düşme hayalleri, çözülmeyi bekleyen bulmacalar ve eğlenceli sonuçlar doğuracak çılgın deneyler ile dolu. Dünyalar fantastik olabilir, ancak fizik yasaları tamamen gerçekçi.

ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU BOB KARGAŞASI
– Herkese açık lobilere katılın veya kendiniz oluşturun. Arkadaşlarınızı davet edin ve sakar Bob’ların bocalamasına ve düşmesine tanık olun. Daha fazla elin nasıl yeni çözümler ve olasılıklar getirebileceğini keşfedin ya da daha dostane bir kargaşa ortamı yaratın 8 Bob’un fırlatılmasına tanık olmak bambaşka!

PARKURUN OYNAK SANATI
– Bob yürüyebilir (pek düz olmasa da), çekebilir, itebilir, taşıyabilir, tırmanabilir, kırabilir ve nesnelerle etkileşim kurabilir! Hareketlerinde ustalaşmak ilk eğlenceli göreviniz olacak. Parkurun oynak sanatına hakim olun!

YEREL EŞLİ KANEPE MODU
– Bir arkadaşınızla ya da akrabanızla oynayın, herhangi bir görevi tamamlamak için birlikte çalışın ya da birbirinizi mümkün olan en çılgın şekillerde fırlatarak zaman geçirin.

ÖZELLEŞTİRME
– Bob’un dolabında inşaatçıdan köpeğe, yaz turistinden astronota veya ninjaya kadar bir sürü saçma sapan kostüm bulabilirsiniz. Kafa, alt ve üst gövde arasından seçim yapabilir ve hatta rengini değiştirebilirsiniz! Bob’unuzu istediğiniz gibi yaratın.

GERÇEKÜSTÜ SAHNELER
– Fizik kurallarına uyan açık uçlu seviyeyi keşfedin. Oyundaki hemen hemen her mevcut nesne ile etkileşim kurun ve neredeyse istediğiniz her yere gidin – tam bir özgürlük parkı gibi.

Özellikler:
Çevrimiçi Çoklu Oyunculu – 8 Bob’a kadar. Özel veya herkese açık lobilere girin veya kendi lobinizi oluşturun.
Kahramanı doğrudan ve eksiksiz kontrol edin. Hiçbir şey planlı değil ve hiçbir sınır yok.
Siz ve bir arkadaşınız için bölünmüş ekranda yerel eşli mod
Çözülmeyi bekleyen çok sayıda bulmacanın yer aldığı, keşfetmeniz için muhteşem hayali manzara.
Kafa, alt ve üst gövdeyi içeren özelleştirme seçenekleri. Kendi Bob’ızı kendiniz tasarlayın ya da web kameranız ile onun yüzü yerine kendi yüzünüzü yapıştırın.
Farklı yaklaşımlarınız sayesinde limitsiz bir şekilde tekrar tekrar oynanabilecek içerik.

O gizemli kapıyı açmaya mı çalışacaksınız, yoksa hoparlörü pencereden ne kadar uzağa fırlatabileceğinizi mi görmeyi tercih edersiniz?

Human: Fall Flat, ICE LEVEL torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


339
OYUN BİLGİLERİ 5 ay önce eklendi

Tür: Arcade Oyunlar, Bulmaca & Zeka Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: Kasım 2019

Boyut: 882.25 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
206 Görüntüleme
279 Görüntüleme
308 Görüntüleme
164 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?