Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Ice Age Scrat’s Nutty Adventure

0

Ice Age Scrat’s Nutty Adventure Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

“Scrat yepyeni bir mücadelede! Kılıç dişli sincap Scrat, fındık mücadelesinde! Değerli varlığı eski bir Scratazon Tapınağında kilitli – onu geri almanın tek yolu, ülkenin dört bir yanına saçılmış dört efsanevi Kristal Fındığı bulmak.

“Scrat’in Kristal Fındık mücadelesine katılın
Buz Devri’nin sevilen kılıç dişli sincabı Scrat yepyeni bir macerayla sizlerle! Eski bir Scratazon Tapınağındaki gizemli bir mekanizma onun değerli varlığını kilitledi – geri almanın tek yolu, ülkenin dört bir yanına saçılmış dört efsanevi Kristal Fındığı bulmanız gereken masalsı bir yarışma.
Tarih öncesinin vahşi yaratıklarıyla karşılaşacağınız, büyük badireler atlatacağınız ve kayıp emanetleri ait oldukları yere götüreceğiniz eğlenceli bir 3D hareketli macerada Scrat’e kılavuzluk etmek size düşüyor.

Buz Devri dünyasıyla tanışın!
Tamamen Scrat’in eğlenceli akrobatik hareketleriyle buzdan buza atlayacağınız, hırçın gayzerleri geçeceğiniz, lavların üzerinden sıçrayacağınız ve imkansız yüksekliklere ulaşacağınız klasik Buz Devri mekanlarını görmeye hazır olun. Hatta yol boyunca bazı tanıdık Buz Devri arkadaşlarını görebileceksiniz!

Özel güçleri avlayın!
Özel güçlerin kilidini açan hazineleri keşfetmek için maceralı mekanları keşfedin ve Scrat’in daha yükseğe sıçrayıp, daha ağır nesneleri yakalamasına ve her hazineyi bulmasına yardımcı olun.

Bu, tehlikeli bir dünya
Kristal Fındıkları bulmak cesaret ister! Vahşi kurtlar, sinsi böcekler, dev tarih öncesi yaratıklar ve en tehlikelisi de Scrat’in bitmez tükenmez kara talihiyle mücadele etmeye hazır olun!”


143
OYUN BİLGİLERİ 2 ay önce eklendi
Ice Age Scrat’s Nutty Adventure

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 18 Ekim 2019

Boyut: 7.7 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
128 Görüntüleme
73 Görüntüleme
56 Görüntüleme
42 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?