Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

J.U.L.I.A.: Among the Stars

0

J.U.L.I.A.: Among the Stars Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

J.U.L.I.A.: Among the Stars, başarılı bir kitlesel fonlama kampanyasının ezici desteği nedeniyle geliştirilen yenilikçi bir anlatı odaklı macera oyunu.

Hikaye, 35 yaşındaki bir astrobiyolog olan Rachel Manners’a dayanıyor. Dünyada bugüne kadar tasarlanan en kritik görevlerden birine girmeyi seçen seçkin bir bilim adamları grubunun üyesi. Şimdi Rachel yalnız, bilinmeyen bir gezegenin yörüngesinde. Tek yardımcısı, uzay sondasının yapay zekası ve büyük bir keşif robotu olan Mobot olan J.U.L.I.A. Birlikte, bu olası olmayan üçlü bu güneş sisteminin gizemlerini keşfedecek. Ama bulacakları şey için hazırlar mı?

HİKAYE
Sayısız yıl süren dikkatli gözlemden sonra, muazzam teleskop Chandra 17 aniden kendimize çok benzeyen bir güneş sistemini bulur. Tüm dünya gözlemevleri dikkatlerini bu yeni keşiflere yönelttikleri için, sistemin derinliklerinden bir yapay kaynaklı sinyal algılanıyor.

Tepki anında geldi ve bir görev planı tasarlandı. Büyük bir uzay sondası yapımında hiçbir masraftan kaçılmadı. En büyük zorluk için ideal olacak şekilde tasarlanmış ve donatılmıştır: dünya dışı canlı yaşam formlarını karşılamak ve incelemek. Mürettebat ile eşit bakım yapıldı. Sadece en önde gelen bilim insanları, Dünya gezegenini ideal olarak temsil etmek üzere seçildi ve eğitildi. Her şey mükemmel planlanmıştı ve başarı kesindi. Yine de her nasılsa, her şey çok yanlış gitti.

Şimdi, bir acil durum alarmı tarafından uyanık kaldığını düşünün. Çevreniz odağa girdiğinde, geniş bir uzay sondası üzerinde kriyojenik uykuda derin olduğunuzu fark ediyorsunuz. Ama niçin orada bulunduğun zor bir anı var. Dikkatsiz, cevapları bulmak için kontrol odasına koşuyorsun. Oradayken, geminin AI’sından yalnızca on yıllardır uyuduğunuz değil, aynı zamanda sondanın ekibinin hayatta kalan son üyesisinizdir.

Sorunları daha kötü hale getirmek için, sonda göktaşı sürüsünün yarattığı feci bir etkiden dolayı prob ciddi şekilde hasar görmüştür. İlk önce, onarım yapmalısınız. Sadece kendi hayatta kalmanız tehlikede değil, mürettebata ne olduğunu ve neden tek başına hayatta kaldığınızı da bulmanız gerekiyor.

Hazır mısın
Rachel Manners’ın uzay giysisine adım atın ve neden bu kötü niyetli keşif gezisinin hayatta kalanı olduğunu anladınız mı?

Bu güneş sistemini ve tüm harikalarını araştırmak için gezegen araştırması için tasarlanmış mobil bir robot olan ustaca bir MOBOT kullanıyor mu?

misyonun başarısızlığının gizemini çöz ve kayıp ekibi bul.

altı eşsiz gezegene seyahat etmek ve sırlarını ortaya çıkarmak?

bulmacaları çöz, ipuçlarını topla ve şimdiye kadar tasarlanan en sıcak yapay zeka ile iletişim kurmayı?
Hazır mısın…

J.U.L.I.A.

julia, among the stars, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


207
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 12 Eylül 2014

Boyut: 2.74 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
284 Görüntüleme
172 Görüntüleme
166 Görüntüleme
89 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?