Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

JUMANJI: The Video Game

0

JUMANJI: The Video Game Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Dünyalarını geride bırakmak isteyenler için en büyük takım meydan okuması olan Jumanji’nin aksiyon dolu oyununda macera ve kahkahayı bir araya getirin.

Dünyalarını geride bırakmak isteyenler için en büyük meydan okuma olan Jumanji’nin aksiyon dolu oyununda macera ve kahkahayı bir araya getirin. Düşmanlarınızı yenmek ve günü kurtarmak için çevrimiçi, bölünmüş ekran veya AI (yapay zeka) takım arkadaşları ile oynayın ve Dr. Bravestone, Ruby, Mouse ve Prof. Oberon’un benzersiz yeteneklerini birleştirin!

ORMANA DÖNÜŞ – Yeni ve eğlenceli bir 3D aksiyon macerasında Dr. Bravestone, Ruby, Mouse ve Prof. Shelly gibi film kahramanları olarak oynayın
TAKIM OLUŞTURMA – Çevrimiçi veya bölünmüş ekran modlarında düşmanları yenmek, ölümcül tuzaklardan kurtularak hayatta kalmak ve dünyayı kurtarmak için üç arkadaşınızla veya AI takım arkadaşlarınızla birlikte çalışın
TEHLİKELİ YERLER – Jumanji dünyası, güzel ancak ölümcül yeni dağ, şehir ve orman ortamlarıyla giderek daha büyüyor
SONSUZ MACERA – Becerilerinizi ve stratejilerinizi geliştirip yeni donanım ve silah stillerinin kilidini açtığınızda, hiçbir Jumanji turu diğeriyle aynı olmaz!

JUMANJI: The Video Game, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


193
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 8 Kasım 2019

Boyut: 2.18 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?