Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

KnifeBoy

0

KnifeBoy Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

KnifeBoy, bükülmüş bir hikayesi ve sıkı bir oyun deneyimi ile yarı açık bir dünyada geçen eşsiz görünümlü bir Mortal-Metroid-Combat-Vania Macera Oyunu. Çılgın Patronları Yenin, Power-Ups, SideQuests toplayın ve KnifeBoys hakkında bilgi edinmek için Komik Kitaplar toplayın …

Yeni Dünya Düzeni’nin yıkılmasından kısa bir süre sonra, yeni bir rejim; Anonim, Dünyayı yönetmek için gölgelerden çıktı. Şimdi ölü olan KnifeBoy, İsyancı ordusunun yavaşça parçalanmasına neden oldu … Ama çok uzun sürmedi – Dr.

⦁ Farklı düşman oyuncularla savaş, büyük patron savaşır ve ölümcül tuzaklardan kaçın! “BigFoot gerçek mi?” Gibi komplo teorisine dayalı Side Questleri çözün ve “Roswell U.F.O”.
Looking Eşsiz görünümlü bir 2D macera oyununda alternatif bir Nevada’yı keşfedin. Power Up’ları toplayın ve 8 Seviye ile ve koleksiyonlarla, Çizgi Romanlarla ve daha birçok şeyle dolu bir “Open-Hub-World” ile ilerleyin!
Story Çevresel hikaye anlatımı, NPC konuşmaları ve çizgi romanlarla çarpık bir hikayeyi çöz. Sadece gözlemci oyuncu bu eşsiz anlatılan hikayenin geçmişini, bugünü ve geleceğini tam olarak anlayabilecektir.

Story Arka plan hikayesi
Yıllar önce KnifeBoy, Girlfriend Blue ile birlikte bir Koma’dan uyandı. Geçmişinden bir şey hatırlamıyor, bu onun içindi, onun Doğuşu. Jack ve Blue ona Geçmişi hakkında bilgi verdi; “Sen Yeni Dünya Düzeni ile savaşan bir Asi Liderisin ve biz kazanmaya yaklaştık!” … Ve yaptılar … Fakat KnifeBoy’un yeni dönemi kutlama şansı olmadı. Yeni Dünya Düzeni’nin yıkılmasından kısa bir süre sonra, KnifeBoy öldürüldü ve Yeni Bir Rejim dünyayı “Anonim” tuttu.

Bu Oyun Anonymous’un yükselişinden kısa bir süre sonra gerçekleşecek ve Kız Arkadaşını kurtarmak, katilini bulmak ve Yeni Rejimi yok etmek senin elinde.


92
OYUN BİLGİLERİ 2 ay önce eklendi
KnifeBoy

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 18 Ekim 2019

Boyut: 1.4 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
128 Görüntüleme
66 Görüntüleme
73 Görüntüleme
56 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?