Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Koloro – Dreamers Edition

0

Koloro – Dreamers Edition Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Hayaller ve kabuslar arasında, “Koloro”, Sköll Studio tarafından hazırlanmış çarpıcı bir Puzzle-Platformer aracılığıyla kayıp kız kardeşini bulma arayışına giren Kora adındaki genç pembe saçlı kızın hikayesini anlatıyor.

– İRFAN, İLİM –
Koloro, benzersiz ve dinamik bir tuşla oynanan tek tuşla oynanabilen, sevimli karakterlerin, çarpıcı sanat tarzına sahip rüya gibi bir dünyada ve büyüleyici bir film müziği eşliğinde düşünceli bir bulmaca / platform oyunudur. Pembe saçlı küçük kız Kora ol ve hayallerinin ve kabuslarının tek olduğu bir dünyada küçük kız kardeşi Lora’yı bulmak için korkularını ve endişelerini aştı! Zıplayın ve çok yaramaz Kötü’in önderlik ettiği canavar gölgelerinin önündeki engellerden ve ordulardan kaçının, doğrudan Kora’nın en derin korkularından!

– EŞSİZ BİR OYUN –
Düşman kabuslar dünyası kabuslarıyla tek bir tuşla yüzleşebilecek misiniz? Koloro, sıradışı bir oyun dışında son derece minimalist ve dışı bir oyun sunuyor. Aslında, oyunu benzersiz yapan şey, çılgınca bulmacaları çözmek, düşman ve büyük patronların sadece duvarlarına atlamak ve zıplamak kabiliyetleriyle yüzleşmek zorunda kalacağınızdır. Bir kareye dönüştürüldükten sonra, Kora zeminde kayar, bu yüzden dikkatli olun ve dikkatli bir şekilde düşünün çünkü her bir atlayışınız çok önemli olacak!

– YALNIZ VEYA BİRLİKTE –
Kora’nın kız kardeşini bulmak için kendi başınıza gidin ya da tehlikelerle yüzleşin ve iki oyuncunun Kora ve kız kardeşini ortak bir ortak ekran modunda oynayabileceği paralel bir hikayede bulmacaları çözün.

– KABUS –
Ana macera sona erdiğinde, gerçek kabus başlıyor! Kendinizi zor modda ölçmek ve her seviyedeki zaman zorluklarından daha iyisini yapmak için cesaretiniz olacak mı?

İçerdiği DLC’ler:
Koloro – Digital Artbook and Wallpapers
Koloro – Original Soundtrack

koloro, dreamers edition, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


160
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Koloro – Dreamers Edition

Tür: Bulmaca & Zeka Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 18 Mayıs 2018

Boyut: 2.1 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?