Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Light Tracer (VR & NON-VR)

0

Light Tracer Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Light Tracer; Bellbatis Kulesi’nde umutsuzluğa kapılan bir prensese yol gösteren tanrısal yaratıkların VR platform-puzzler oyunudur.

Ellerinizle prensese düşmanları ve engelleri geçmek için yardımcı olabilirsin ya da dünyada serbest takılarak keşfe çıkabilirsin. Zihin ve görüş kabiliyetini kullanarak prensese hedeflerine ulaşması için yollar aç!

• VR ile buluşma: VR Headset üzerinde tamamen yeni bir oyun tecrübesinin kapılarını açarak roman ile birleşiminden oluşan yepyeni bir oyun türü yine yepyeni bir cihaz ile buluşuyor.

• Light Tracer Dünyası: Yerçekimi Dünyası’ndan Mekanik Dünyası’na, zorlu bölümleri atlatıp Melek Şehri’ne doğru giden yolda 8 farklı bölüm ve 8 farklı dünya.

• Birbirinden farklı meydan okumalar: Tepki ve düşünce hızınızı test eden klasik yapboz ve boss savaşları oyunlarına sahiptir.

• Yeni bir perspektif: Kontrol çubuğu ile dünyayı ayağınıza getirin ve serbestçe dolaşın. Bazen tehlikeli düşmanları aşmak ya da yap-bozları çözmek için farklı bir açıdan bakman gerekebilir.

• Kuleler ve Gizemler: Gizemli tanrısal oyuncular ve öykü içerisinde prenses görevleri kovalar. Seviyeleri atladıkça prensesin oyuncu ile ülkesini yasa boğan gizemli hastalığı arasındaki bağıntı hakkında daha çok bilgi öğren.


137
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Light Tracer (VR & NON-VR)

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, VR Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 15 Ocak 2018

Boyut: 1.48 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?