Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Lonely Mountains: Downhill

0

Lonely Mountains: Downhill Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Sadece siz ve bisikletiniz – bozulmamış bir dağlık manzarada heyecan verici bir sürüşe çıkın. Kalın ormanlarda, dar patikalarda ve vahşi nehirlerde yol alın. Yarış, atlama, kayma ve kaza yapmamaya çalışın – zirveden vadiye!

Zengin dağ dünyalarını kendi temponuzda keşfedin ya da saatli saatlerle yüzleşin. Her dağda çeşitli yollar vardır – sessiz dağ gölleri, görkemli ormanlar ve sarp kanyonlar boyunca gezin. Özel bir fizik sistemi, kayadan kayaya dikkatlice düşmenizi, uçuruma sıçramanızı veya çamurlu zeminlerde kaymanızı sağlar.

Her şey sana bağlı! Rahatlatıcı doğal rotayı takip edin veya bitiş çizgisine giden en hızlı yolu bulmak için yola çıkın! Gizli dinlenme yerlerine ve gizli kısayollara yönelmek için sıkı ve duyarlı kontrollerde ustalaşın. Seyirci yok, bariyer kaseti yok – erkekler tarafından bozulmamış güzel bir doğayı tecrübe edin.

Yeni zorluk modlarının kilidini aç ve yüksek hızda yeteneklerini liderlerde kanıtla! Riskli Free Ride modunda nihayetinde dünyanın en iyi yarışçılarıyla yarışmak için yeteneklerinizi gece ve gündüz eğitin! Her bisiklet farklı yollardan çalışır, bu nedenle oyun tarzınız için en iyisini bulun ve düzinelerce boya işinin ve kıyafetin kilidini açmak için dağdan aşağı inin!

torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


145
OYUN BİLGİLERİ 1 ay önce eklendi
Lonely Mountains: Downhill

Tür: Spor Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 23 Ekim 2019

Boyut: 329.63 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?