Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Lornsword Winter Chronicle

0

Lornsword Winter Chronicle Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Lornsword Winter Chronicle, hikaye odaklı bir aksiyon strateji oyunudur. Savaş alanındaki general olun ve askerlerinize emir vermek ve ekonominizi kurmak için doğrudan harekete geçin. Lorn İmparatorluğu sana güveniyor, zihnini saf ve Lornsword’ünü keskin tut!

Lornsword Winter Chronicle, hikaye odaklı bir aksiyon strateji oyunudur. Savaş alanında general olun: askerlerinize emir vermek ve ekonominizi kurmak için doğrudan harekete geçin.

Aksiyon ile taktikler
Kahramanını doğrudan kontrol et: Dövüş, liderlik, keşfet, yakala, çağır … Taktiklerini kalp atışı ile yürü.

Planlama yoluyla strateji
Ordunuzu zaman içinde ayarlayın: Altınları, yiyecekleri, savaş cephelerini, birim türlerini, bina yükseltmelerini yönetin … Küresel stratejinizi birkaç cephede düzenleyin, ekonominizi yönlendirin ve emirlerinizi yerine getirmek için birlik istihbaratına güvenin.

Lorn İmparatorluğu’nun tarihçesini takip et
Sen Corun Lan Ka’sın ve Kış Chronicle senin gözlerinle görülüyor. İmparatorluğa hizmet eden bir Lornknight’ın gözleri … ve bundan daha fazlasını görmeye muktedir.

Hikayeyle zorluk derecenizi seçin
Kış Chronicle’e bölümler anlatılmakta, her biri bir sonraki hangi savaşa katılmak istediğinizi ve hangi zorluk seviyesine ulaşacağınızı seçmenize izin vermektedir. Belirli bir savaş çok zorsa, başka bir zorluk ayarında deneyin. Eğer gerçekten beğenmezseniz, tamamen atlayın: her bölüm tüm savaşlarını kazanmadan kazanılabilir.

Kooperatif moduna geçme
Bir arkadaşınız savaşın herhangi bir noktasında size katılabilir, yeniden başlatmanıza gerek kalmaz, hatta oyunu duraklatmanıza gerek kalmaz … ekran alanını, kaynakları ve çağrıları müttefikinizle paylaşacaksınız. Müttefikiniz ayrılmak zorunda kalırsa, bu anında da yapılabilir, bu da savaşınızı solo modda sürdürmenize izin verir.

Bir denetleyici ile en iyi oynar!
Lornsword Winter Chronicle’ı bir klavyeden çalmak mümkündür, ancak bir kontrol cihazıyla en iyi şekilde oynar, herhangi bir kontrol cihazını bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz … Xbox, Playstation ve Steam kontrolörleri tamamen desteklenir.

torrent indir, torrent oyun, full indir, full oyun, download


144
OYUN BİLGİLERİ 1 ay önce eklendi
Lornsword Winter Chronicle

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 23 Ekim 2019

Boyut: 1.2 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?