Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

记忆重构 / Memories

0

记忆重构 / Memories Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

“Memories”, akıllara durgunluk veren çok sayıda görev sunan canlı aksiyon kaçış odasındaki şüpheli bir film oyunudur. Bulmacanın ipucuyla bulmacaları çözerek, oyuncular tüm hikayenin damarı keşfedecek ve oyunun ilerlemesi ile görevleri başaracaklar.

“Memories”, hayatta kalmak ve fayda sağlamak ve entrika kentinin resmini yaymak için modern kentlilerin hikayesini anlatır. Her türlü destek dolandırıcılığını 10’dan fazla çıkarlarıyla, herkesin parasını, gücünü, orman yasasını arzusunu ortaya koydukları için harika yorumunu geçeceklerdir.

“Memories” oyun sahnelerinin hepsi gerçek sahnelerle çekilmiştir. Tüm sahne ve sahneler gerçek insanlarla ve nesnelerle vurulur. Oyunun bakış açısı, size çok taze bir deneyim kazandıracak VR. “Memories” AB’nin drama tercihi değil, bulmaca çözerek kurguyu teşvik etmek, oyuncuların bulmaca çözme sürecinde dağınık arsalar bulmalarına izin vermek ve bazı arsalar sadece gelişmiş oyuncular tarafından bulunabilecek gizli Paskalya yumurtaları. Ancak, gizli bölümler genel oyun deneyimini etkilemez. Bulmacanın genel zorluğu zordur, ancak ölümcül değildir ve kart kapalıysa, bunu sorarak bir yol bulabilirsiniz.


114
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
记忆重构 / Memories

Tür: Macera Oyunları, RPG Oyunlar / RYO

Platform: PC

Yayınlanma: 15 Ağustos 2019

Boyut: 696.57 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
284 Görüntüleme
172 Görüntüleme
167 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?