Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Mermaid Colony

0

Mermaid Colony Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Mermaid Colony atmosferik bir hayatta kalma strateji oyunudur. Işık ve karanlık arasındaki bir savaşta deniz kızlarına rehberlik etmesi için tanrısal güçler veriyorsunuz.

Okyanusun karanlık derinliklerine inin ve efsanevi bir denizkızı kolonisini yeniden inşa edin. Denizin dibinde eski bir korku yavaşça uyanıyor …

Mermaid Colony atmosferik bir hayatta kalma strateji oyunudur. Işık ve karanlık arasındaki bir savaşta deniz kızlarına rehberlik etmesi için tanrısal güçler veriyorsunuz.

Denizin derinliklerinde bir dağın tepesine gelişen bir koloni inşa edin. Deniz kızlarının zenginleşmesi için zengin deniz bitki örtüsünü ve faunasını kullanmanız gerekiyor. Maden mineralleri. Çiftlik deniz otu, alg ve midye. Kereste büyük yosun ormanları. Denizanası ve dev karidesler gibi deniz canlılarını avla. Ekonomisini, üretim zincirini ve dağıtım ağını dikkatlice yöneterek koloniyi yavaşça genişletin.

Deniz kızlarının iyiliğine dikkat edin. Hepsinin farklı meslekleri ve ihtiyaçları var. Damızlık deniz hayvanları olarak deniz kaplumbağalarının ve atların daha kolay dolaşmasını sağlar. Barınma ve iş yerlerinin yanı sıra yiyecek sağlama, doğru araçları ve kaynakları sağlıklarını ve inançlarını korumak için esastır. Deniz kızlarının ruhsal durumu, onları beslemek kadar önemlidir.

Garip ve korkunç bir düşman koloniyi istila ediyor. Bu dev, antik varlık yayılıyor ve sporadik depremlere neden oluyor. Öyleyse tüm binaların bakımında gayretli olun. Sınırlarınızı karanlık, ürkütücü büyümelerden ortaya çıkan korkunç canavarlara karşı koruyun. Düşman her şeyi karanlığa gizliyor ve tüm yaşamı söndürüyor.

Bir deniz tanrısı size ilahi güçleri verir. Artan nüfus ve inançla daha fazla yetenek kazanıyorsun. Rahipler, şarkı söyleyerek ve dans eden ritüeller gerçekleştirerek moralinizi bozmanıza yardımcı olacaktır. Büyülerin hızlı kullanımı, tehdit edici durumların üstesinden gelmenizi sağlar. Saldırılara hızla tepki verebilir, çevreyi doğrudan şekillendirebilir ve deniz kızları için koşulları büyük ölçüde iyileştirebilirsiniz. Yeterince güç kazanırsan, karanlık korkuları sonunda geri getirebilirsin.

Mermaid Colony, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


142
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 12 Eylül 2019

Boyut: 17.56 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
274 Görüntüleme
177 Görüntüleme
319 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?