Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Metro Exodus

0

Yıl 2036.

Nükleer savaşın dünyayı harap etmesinden çeyrek asır sonra, birkaç bin kurtulan halen Metro’nun tünellerinde Moskova kalıntılarının altındaki varlığa sarıldı.

Zehirli elementlere karşı mücadele ettiler, mutasyona uğramış canavarlarla ve paranormal korkularla savaştılar ve iç savaş alevlerine maruz kaldılar.

Fakat şimdi, Artyom olarak, Metro’dan kaçmalı ve kıyamet sonrası Rusya’da Doğu’da yeni bir yaşam arayışı için inanılmaz, kıtalara yayılmış bir yolculuğa çıkmış bir Spartan Rangers grubuna liderlik etmelisin.

Metro Exodus, 4A Games’den, şimdiye kadar yaratılmış en sürükleyici oyun dünyalarından birinde, ölümcül dövüş ve gizliliği keşif ve hayatta kalma korkularıyla harmanlayan, efsanevi, hikaye odaklı bir birinci şahıs nişancı oyunu.

Rus vahşi doğasını geniş, doğrusal olmayan seviyelerde keşfedin ve bir yılı ilkbahar, yaz ve sonbahar boyunca nükleer kışın derinliklerine kadar uzanan heyecan verici bir hikaye çizgisini takip edin.

Dmitry Glukhovsky’nin romanlarından esinlenen Metro Exodus, Artyom’un hikayesini şimdiye kadarki en büyük Metro macerasında sürdürüyor.


209
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Metro Exodus

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunlar, Yeni Çıkan Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 15 Şubat 2019

Boyut: 50.73 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?