Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

MO: Astray

0

MO: Astray Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

MO: Astray bir piksel resmi, yana kaydırma yapan, aksiyon platformist. Özel yetenekler kullanarak zihin bükme bulmacaları ile MO’ya liderlik edin. Tuhaf düşmanlar, tehdit tuzakları ve ustaca seviye tasarımları bekliyor.

Hikaye
Nemli, zifiri karanlık karanlığın içinden dev makinelerin ürkütücü sesleri duyulabilir. Diğer dünyadaki hayvanlar ve yerel halk tarafından işgal edilmiş gelişmiş bir tesiste, ana bilgisayar tarafından kontrol edilen tam otomatik sistem hala deli bir adam gibi çalışıyor . Terkedilmiş bir laboratuvarın içinde uyanan yeşil, belirsiz yaşam biçimi MO, yalnızca son derece düşmanca ve uğursuz bir ortamla yüzleşmekle kalmayıp, aynı zamanda uzaylı parazit bitkileri tarafından ele geçirilen, artık sonsuzluğa sıkışmış insanlarla da yüzleşmek zorunda olduğunu keşfeder. ölüm ve yeniden doğuş arasında limbo.
Dahası, hepsini gölgelerden izleyen ürkütücü bir varlık var gibi görünüyor.
İpuçları için etrafa el koyduktan sonra, MO giderek daha büyük önem taşıyan bir görevden sorumlu olduğunu fark eder. Kulağındaki gizemli mırıltıların rehberliğinde MO, birbiri ardına bir engeli aşabilir.

Bu felakete kim neden oldu? Ve her çözülmemiş bilmecenin cevaplarına yol açan bu yolda, ne tür denemeler ve sıkıntılar öne çıkıyor?

mo astray, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


119
OYUN BİLGİLERİ 1 ay önce eklendi

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 25 Ekim 2019

Boyut: 973.2 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
128 Görüntüleme
66 Görüntüleme
72 Görüntüleme
55 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?