Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Mournful Sword

0

Mournful Sword Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Mournful Sword, Shinobi ve Strider gibi klasik oyunların içinde, basit, hassas kontroller ve zorlu bir dövüş ile 2B Aksiyon Platformcusu.

Rhen, hayatı boyunca köyünün duvarlarının dışına çıkmadan yaşadı, ancak karanlık bir arayış, kaybettiği kıymetli bir şeyi bulmak için onu uzun zaman önce unutulan topraklara götürdü. Mournful Sword, Shinobi ve Strider gibi klasik oyunların içinde, basit, hassas kontroller ve zorlu bir dövüş ile 2B Aksiyon Platformcusu.

Mournful Kılıç ile hedefim, zorlayıcı ve stratejik bir savaş sistemi oluşturmaktı, ancak kullanımı da kolay olan tek bir saldırı butonu kullanmaktı. Bunu, düşmanları kilitleyebileceğiniz ve onları diğer düşmanların saldırısına maruz bırakan tek bir kılıç eğik çizgi fırlatmasıyla yenebileceğiniz bir açılan sistem yaratarak başladım.

Düşmanlara her iki taraftan da yukarıdan saldırabilmenin yanı sıra, düşmanlara havada veya altında düşme ihtimalinizi bile karşılayabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, mükemmel zamanlama ve dikkatli planlama gerektirir. Ayrıca eski oyunlara geri dönen, yalnızca oyunun bir bölümünü tamamlayamaz, aynı zamanda tutarlı bir şekilde tamamlayabilen bir kontrol noktası sistemine sahip olmak istedim.

Erişilebilirlik seçenekleri açısından, oyun hızı değiştiricisi, düğme ezmeyi azaltma seçeneği ve ayrıca sesli geri bildirime görsel bir öğe ekleyen ayarlar var. Umarım ihtiyacın olursa bunları iyi yapacaksın.


373
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Mournful Sword

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 23 Ekim 2019

Boyut: 2.13 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?