Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Munchkin: Quacked Quest

0

Munchkin: Quacked Quest Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Munchkin’e dalın: Quacked Quest ve Steve Jackson tarafından oynanan hit kart oyunu Munchkin’in parodisini, serseriğini ve mizahını yeniden keşfedin. Altın toplayın, düşmanlarınızı (ve arkadaşlarınızı) kurban çukurlarına atın, ördekleri toplayın, canavarları yok edin ve oyunu kazanmak için en yüksek seviyeye ulaşın!

Munchkin’e dalın: Quacked Quest ve Steve Jackson tarafından oynanan hit kart oyunu Munchkin’in parodisini, serseriğini ve mizahını yeniden keşfedin. Altın toplayın, düşmanlarınızı (ve arkadaşlarınızı) kurban çukurlarına atın, ördekleri toplayın, canavarları yok edin – canlandırılmış iskeletlerden Saksı Bitkileri’ne ve hatta Plütonyum Ejderine kadar – ve oyunu kazanmak için en yüksek seviyeye ulaşın! Ne de olsa, tepede sadece bir nokta var ve az önce bir testere buldun …

Bazen düşman kanepede yanınızdadır.

En iyi arkadaşlarınızı veya düşmanlarınızı toplayın (farketmez, birbirinizi her iki yönde de açacaksınız) ve öfkeli canavar ordularını alt edeceksiniz! “Müttefiklerinizi” hazineye düşürün ve Stick-Rat, Stick ya da Flare Gun gibi efsanevi silahlarla donatın. Hızlı oynama ve saçma, Munchkin: Quacked Quest, rol oynamayı azaltabilir histeri için grup. Ve onlar gülerken, ördekleri ilk alan siz olabilirsiniz.
… HEY, bu benim suçum!

Tavuk ve trollerden korkmuyor musunuz? Yağma için rastgele nesneleri parçalamaktan hoşlanıyor musunuz? Destansı patronları yok etmek ve arkadaşlarına ihanet etmek için istekli misin? Yalnız veya yerel çok oyunculu modda, rastgele oluşturulmuş zindanlardan geçiyorsunuz ve gittikçe artan tuhaf zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Dört farklı yarış ve sınıf arasından seçim yapın ve rakiplerinize üstünlük sağlamak için doğru zamanda özel becerilerini ortaya çıkarın. Erişilebilir, ancak zengin, oyun ve seviye yarışları arasındaki karışım, yoğun ve yetenek tabanlı bir gezinme eylemi sunar.
… ÖRDEĞİNİ BIRAK DEDİM BOB!

Ölümcül tuzaklarla, tehlikeli düşmanlarla ve görkemli ördeklerle dolu eşsiz zindanlar üretmek için Wight Kardeşlere ve Muhteşem Zindan Makinelerine (FDM ™ ©) güvenin. Her macera rastgele değiştiriciler tarafından geliştirilecektir. Ne kadar çok zafer kazanırsan, oyununa o kadar çok olasılık eklenecek.

Munchkin: Quacked Quest, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


86
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunlar / RYO

Platform: PC

Yayınlanma: 19 Kasım 2019

Boyut: 1.24 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?