Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

On The Road

0

On The Road Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

18 tondan Gigaliner’a kadar, On The Road – Truck Simulator bir kamyon sahibinin kalbinin istediği her şeyi sunar.

Bu gerçekçi kamyon simülasyonunda, sayısız ayrıntılı otoyol değişimi de dahil olmak üzere, 6500 km’den fazla otoyol ve kır yolunda emrinizde. Bir MAN TGX veya Scania R Serisi’nin direksiyonuna geçin ve benzersiz yol tasarımları ve manzaraları ile Hamburg, Bremen, Köln, Hannover ve Berlin gibi 15’ten fazla Alman kentini keşfedin. Ek olarak, seyahatiniz boyunca da keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda başka ilgi alanı vardır.

MAN ve Scania ile işbirliği sayesinde kamyonlar, otomatik şanzımanlar, geciktirici / intarder ve yardım sistemleri dahil olmak üzere çok gerçekçi davranıyor. Kompakt kutu gövdelerden yarı römorklara ve hatta budama makinelerine kadar her teslimat siparişi için doğru kargo hacmine sahip olacaksınız. Steam Atölyesi desteği sayesinde, her aracı ve römorku istediğiniz gibi boyayabilirsiniz.

Yolda ayrıca ekonomik bir sisteme sahiptir. Daha fazla sipariş kabul edebilmek için kendi şirketini kur ve sürücüleri kirala. Rotalarınızı mümkün olduğu kadar verimli şekilde planlayın, ancak zorunlu dinlenme sürelerine de dikkat edin.

Harekete geçin – Almanya’nın yolları sizi bekliyor!

On The Road, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


134
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 14 Kasım 2019

Boyut: 3.59 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
207 Görüntüleme
177 Görüntüleme
208 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?