Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Only After

0

Only After Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Bir genç kızın kaybolmasından sonra, psikiyatrist Judy Williams ve dedektif Michael Grady, ortadan kaybolmasının garip koşullarını bir araya getirmeye çalışıyor. Tek ipucu Julie’nin yakındaki bir ormanda bulunan erkek arkadaşı David.

Yalnızca Sonrası, kararlarınızın gelecekteki sonuçları etkilediği, karakterler için farklı sonlara yol açabilecek farklı olası klinikleri ortaya çıkaran etkileşimli bir hikayedir.

Julie adında bir genç kızın kaybolmasından sonra, psikiyatrist Judy Williams ve dedektif Michael Grady ortadan kaybolmasının garip koşullarını bir araya getirmeye çalışıyorlar. Sahip oldukları tek ipucu, travma sonrası stres belirtileri gösteren yakındaki bir ormanda bulunan Julie’nin erkek arkadaşı David. David’in ifadesiyle Judy ve Michael, gördüğü son günleri çevreleyen detayları keşfetmeye ve büyük soruyu cevaplamaya çalışıyor. O şimdi nerede?

Seçimleriniz: Bu sizin hikayeniz ve daha sonra ne olacağını sadece siz seçebilirsiniz. Karakterlerin kaderi sadece davranışlarına bağlı.

Sinematik Bir Oyun: Her animasyon, sahne ve dizi, filmlerde bir film izliyormuşçasına tasarlanmıştır. Ama bu sefer yönetmen sensin.

Daha büyük ve daha iyi: Daha önce hiç bu kadar karmaşık bir oyun üretmedik. Gerçek hayatta olduğu gibi, tek bir hareket her şeyi değiştirebilir.
Bir hikayeden daha fazlası: Sadece İçinde Sonra, hem bugün hem de geçmişte birkaç karakterin hikayesini keşfedeceksiniz. Ama dikkat et, hiçbir şey göründüğü gibi değil.

Ortamınızı keşfedin: Sonunda sizi gizemi çözmek için cevaplara götürecek ipuçlarını bulun.

David: Genç, maceracı ve çok aşık. Julie için her şeyi yapardı. Kendi isteğine aykırı olsa bile.

Julie: Kaygısız, güçlü ve biraz bencilce. O bir arkadaş olarak istediğin türden bir kız ama en büyük sırlarına güvenebileceğin türden biri değil.

Michael: Yetkili dedektif olarak, bunun için en uygun kişi olmasa bile davayı çözmek için elinden geleni yapacak.
Judy: Kim doğruyu söylüyor? Kim yalan söylüyor Bu soruları cevaplamak için kendi içgüdülerine güvenmek zorunda kalacak.


156
OYUN BİLGİLERİ 1 ay önce eklendi
Only After

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 22 Ekim 2019

Boyut: 13.8 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
128 Görüntüleme
72 Görüntüleme
55 Görüntüleme
41 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?