Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Orch Star

0

Orch Star Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Ork Yıldızı, orkilerin ve elflerin hakimiyet için mücadele ettiği sürükleyici bir uzay evreninde kurulmuş gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Kampanyada isyan verirken rakiplerinizi ezin ya da galaksiyi fethetmek için çevrimiçi savaşlarda diğer oyunculara meydan okuyun.

Serüveninizin giderek zorlaşan 15 senaryosunda isyan verirken rakiplerinizi ezmek için hızlı ve kurnaz manevralar yapın. Dünyaya ne kadar büyük bir savaşçı olduğunuzu gösterirken, Seviye Düzenleyiciyi araştırın ve dünya ile paylaşmak için güzel senaryolar yaratın, diğer oyunculara çevrimiçi savaşlarda meydan okuyun.

Masaüstü / Sanal Gerçeklik
Orch Star, Masaüstü veya Sanal Gerçeklik (VR) modunda çalınabilir. Geleneksel masaüstü modu fare ve klavyeyi kullanarak bir monitörde oynatılırken, VR modu desteklenen bir VR kulaklığı ve el kumandaları kullanılarak oynatılır. İki mod arasında içerik açısından fark yoktur; Onlar sadece oyun oynamak için iki farklı arayüz. Gelişimi boyunca, Orch Star her iki mod için de eğlenceli ve zorlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyunun bir kopyasını satın almak, gerekli donanıma sahip olmanız şartıyla istediğiniz zaman herhangi bir modda oynamanıza izin verecektir.

Bir İsyan Kur
Tek oyunculu kampanyanın 15 özenle tasarlanmış senaryosunu oynatırken, büyük Mevorya İmparatorluğu’na karşı bir isyan hazırlayın. Neredeyse 600 yıl süren Mevoryan baskılarının ardından dağınık ork klanları arasında bir devrim başlatan büyük savaş Orca Wartusk rolünü üstlenin. Kalan ork klanlarını savaşın üstünlüğünü kanıtlayarak toplayın, sonra eski sistemlerini ve yabancı teknolojilerini fethetmek için elflerin yıldızlarına girin. Yeteneklerinizi daha da geliştirmek için yeni gemileri, teknolojileri ve büyüleri keşfedin.


136
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Orch Star

Tür: Aksiyon Oyunları, Strateji Oyunları, VR Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 16 Ağustos 2018

Boyut: 867.79 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?