Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Planet Nomads

0

Planet Nomads Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Araştırmanızı bekleyen çok çeşitli biyomlardan oluşan bir gezegen var. Bir Göçebe’nin ihtiyaç duyduğu her şeyi bilinmeyen bir ülkeye yolculuk edecek bir mobil üs oluşturmak için yeterli materyal toplayın.

Planet Nomads blok tarzı bina aracılığıyla yabancı gezegenlerde hayatta kalma bir single-bilim-kurgu sandbox oyunu. Garip bir şekilde büyüleyici bir gezegende kaza geçiren yalnız bir astronot bilimcisisin. Zekanızı bir arada tutmak ve gıda, su ve inşaat malzemesi içeren temel hayatta kalma ihtiyaçlarınızı güvence altına almak, bu dağınık durumdan bir çıkış yolu bulmaya doğru en iyi yoldur.

Planet Nomads, gerçek bir hayatta kalan gibi hissetmeniz için bina, hayatta kalma ve keşifleri bir araya getirerek benzersiz bir oyun deneyimi sunar.

Binalar
Bina, Gezegen Göçmenlerinin temel taşıdır. Yaptıklarınız hayatta kalma şansınızı belirler ve hareket yarıçapınızı arttırır. Bina, ilerlemenizi ve gelişmiş malzemeleri ortaya çıkarmanızı sağlar. Hayal gücünüzün ortaya çıkabileceği hemen hemen her şeyi yaratmanıza izin vermek için yüze yakın blok bekliyor.

Keşif
Hemen etrafınızı çevrelemiş olabilirsiniz, ancak birkaç kilometre kuzeyde veya güneyde işler çok farklı. Çoklu biyomlar, iklime bağlı olarak gezegeni kutuptan kutuba çevirir. Sandy motoru, biyomları doğal olarak harmanlayarak Kuzey Kutbu’na olan yolculuğun destansı ve sürekli değişen bir macera olmasını sağlıyor.

Hayatta Kalma
Yaşadığı bir gezegende hayatta kalmak kolay bir iş değildir, ancak dikkatli bir planlama, dikkat ve sağlıklı bir merakla bunu yapabilirsiniz. Zehirli bitkilerin ve meraklı hayvanların üstesinden geldiğiniz sürece, parçalara bölünmekten, ölüme dondurulmaktan, canlı olarak yenmekten, açlıktan ölmekten ve genellikle sona erdirmekten kaçının.

Planet Nomads başarıyla Kickstarted oldu, şimdi Erken Erişimden geçiyor ve büyüyen göçebe ailemizle birlikte geliştiriliyor ve geliştiriliyor. Bize katılmaya davetlisiniz.

Bir göçebe hayatı nasıl görünebilir?

17. gün
Kaza inişimden bu yana işler değişmiş durumda. İlk günlerde yiyecek alamadım. Her öğünün güvenliğini sağlamak o zamanlar bir ölüm kalım mücadelesiydi, şimdi ise benim için yiyecek üretmek için seralarım vardı. Gezegen ilk başta garip bir şekilde Dünya’ya benziyordu, atmosfer kompozisyonu bizim için yeterince yakındı, böylece takım filtrelerinin nefes alması için işleme koymakta hiç zorlanmıyordu. Sonra bir gün bir çeşit zırhlı goril gibi görünen bir sürü yaratık gördüm. En büyüğü beni görünce bir süre onları izliyordum. Bacaklarının üzerinde durdu ve göğsüne vurmaya başladı. Mesajı yüksek sesle ve net bir şekilde aldım ve çabucak ayrıldım.

21. Gün
Devam eden iyi bir şeyim var. Tüm yiyeceklerimi büyütmeye başladım. Bir gezici inşa ettim ve kurduğum yakınlardaki maden merkezlerinden kaynakları toplamak için kullandım. Burası çok güzel, ama yerleşmek ve yaşlanmak niyetinde değilim. Ben şimdi gezicinin çok daha büyük bir sürümünü yapıyorum. Bazı akıllı tasarım seçenekleriyle bir jeneratör, 3D yazıcı ve stasis odasına sığabilmeliyim, böylece tüm bunlar kendi kendime güvenilir ve tüm ihtiyaçlarıma uygun. Ufkun ötesinde olanı kontrol etmeyi düşünüyorum. Belki bir çıkış yolu vardır. Belki orada başka kurtulanlar vardır.

26. Gün
Bugün beklenmeyen bir olay yaşandı. Zırhlı goriller beni ziyaret etti. Maden makinelerini bu kadar sevdiklerini sanmıyorum, bu yüzden bana anlatmaya geldiler. Üssün içine saklanabileceğimi ve bekleyebileceğimi düşündüm, ama canavarlar duvarlara devasa kaya atmaya başladılar ve duvarlar etrafımdaki cüruf sesiyle doluydu. Üssümdeki bir maden makinesini, dikkat dağıtmak için kullandım. Neyse ki bu gün için yeni mobil tabanımın bir deneme çalıştırması planladım. Tüm güçlüydü ve hazır duruyordu. Bir kaçış yaptım, çabucak kokpite girdim ve bu sefer kaçtım. Ama şimdi geri dönüş yok. Ben bir göçebeğim.

Planet Nomads’ta bunun gibi yüzlerce hikaye sizi bekliyor. Gelin ve kendi başınıza hayatta kalın.


104
OYUN BİLGİLERİ 2 ay önce eklendi
Planet Nomads

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 3 Mayıs 2019

Boyut: 2.6 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
128 Görüntüleme
60 Görüntüleme
94 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?