Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

POSTAL 4: No Regerts

0

POSTAL 4: No Regerts Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Amerikan oyun şirketi Running with Scissors tarafından ilk olarak 1997 yılında piyasaya sürülen Postal isimli oyun serisini neredeyse tüm oyuncular duymuştur. Oynamasanız bile şiddet öğelerinin ne kadar fazla olduğuna illaki kulak aşinası olduğunuz bu serinin yeni oyunu, bugün itibarıyla Steam’de erken erişime açıldı.

Kedileri susturucu yapabilen, sadistliğin dozunu ileri seviyede artıran, oraya buraya mermi yağdırıp her yeri ateşe veren Postal Dude, Edensin ismi verilen bir şehirde 5 gün geçiriyor. Evet, etrafı kan gölüne çevirmeyi seven Postal Dude’u siz yönetiyorsunuz ve bu şekilde sadistliğinizin seviyesini de ölçebiliyorsunuz. (Bu tür şiddet öğelerinin sadece oyunda kalmasını ‘şiddetle’ tavsiye ediyoruz.)

Postal 4, tehlikeli ve tehlikesiz(!) silahlar arasında seçim özgürlüğü sunuyor:

Postal 4: No Regerts oyununda sizlere istediğiniz şekilde kaos yaratabilmeniz için imkân veriliyor. Buna örnek olarak su tabancasını verebiliriz. İsim sizi yanıltmasın, tehlikesiz olan bu aletin içine su, idrar veya benzin koyulabiliyor. Seçimleriniz, gayet masum gözüken bu aleti bir cinayet aletine dönüştürebiliyor.

Serinin diğer oyunlarındaki kürek, bumerang, kılıç gibi favori silahlar bu oyunda da yerini alıyor. Oyunun erken erişim versiyonunda şimdilik yalnızca pazartesi gününde yapılacak işlerin listesi bulunuyor. Bu, biraz da oyundaki silahların ve kötülüklerin ortaya çıkarılması için yapılmış.

OYUN ERKEN ERİŞİM VERSİYONUDUR.


251
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
POSTAL 4: No Regerts

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Yeni Çıkan Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 14 Ekim 2019

Boyut: 6.41 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?