Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Profane

0

Profane Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Profane, yoğun 1v1’lerde acımasız patronlarla yüzleşmeniz gereken zamana dayalı ikiz sopalı bir nişancı! Kardeşleri tarafından avlanan son Herald olan Talaal olarak oynayın. Zaman sizin para biriminiz ve sağlığınız, yetenek kombinasyonları oluşturmak ve liderlik tablolarında zafer için savaşmak için kullanın!

Profane, zamana bağlı olarak 3D bir patron olan Bullet Hell. Bu, her Patronla yüzleşmeniz ve zaman dolmadan onları yenmeniz gerektiği anlamına gelir! Zaman para ve sağlıktır, bu nedenle yetenek kazanmak ya da zarar görmek kalan savaş süresini azaltır. Dikkat etsen iyi olur!

Yolunuz boyunca, patronları yenerek 40’tan fazla benzersiz yeteneğin kilidini açacaksınız. Her savaştan önce oyun tarzınızı optimize etmek ve güçlü kombinasyonları keşfetmek için yetenek yüklerinizi kişiselleştirebileceksiniz!

HİKAYE
Profane’de, Tanrı’nın yedi maskesinin sonuncusu olan Talaal’ı somutlaştırıyorsunuz. Talaal, onu maske içinde gücü emmek için avlayan kardeşlerine karşı savaşmak için tam zamanında seni bulur. Artık tuzağa düştün, kendi olmayan bir savaşa girdin, kırılması imkansız görünen bir döngü.

Profane, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


168
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 24 Ekim 2019

Boyut: 815.19 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?