Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Robo Inc Project

0

Robo Inc Project Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Bilinçli ışınlanma ve yarı sentetik zeka ile yasadışı deneyler dünyasını tecrübe edin … Sanal yaratıkların özgür iradeye hak kazandığı ileri teknoloji kalıntıları arasında hayatta kalmaya ve kendinizi kaybetmemeye çalışın.

Robo Inc Projesi, soğuk bir Bilim Kurgu geleceğinde ortaya çıkan gerçekler için bir siber macera arayışı. Doğaçlama silahlar ve mizah anlayışı, agresif teneke kutular dünyasında hayatta kalmanıza, yıldızlararası entrikaları çözmenize yardımcı olur … ve belki de bu arada sizin hakkınızda gerçek bir şeyler öğrenir.

UZAYDA, SADECE EN GÜZEL YAŞAM
Kim bir insan ve kanepe melezinin insan evriminin doruk noktası olamayacağını kim söyledi? Oyunumuzdaki karakter gelişimi çıkmazlara yol açmaz. Gizli üreteçler, kinetik iticiler ve diğer birçok lezzetli Sci-Fi aygıtı kullanışlı olacaktır. Zırhlı muhalifleriniz de yeni oyuncaklarını sizde denemek için sabırsızlanıyor! Ve sadece en iyi implant setleri sibernetik besin zincirinin tepesine tırmanmanıza izin verecektir.

SWAG VE YAŞAM ARASINDA BİR SEÇİM YAPIN
Gerçekten komik olan doğal seçilim gizli saldırılarla ve düşmanı mayın tarlasına çekmeyle sınırlı değil. Sözde müttefiklerinizden hangisinin sizi desteklemeye çalıştığı ve kimin amacını karıştırdığı ve kötüye kullandığı her zaman açık değildir. Bu nedenle, çılgın robotların kütüklerindeki sayı çizgileri arasında okuma kabiliyeti hayatta kalmanız için çok önemlidir. Alaycılık, aklın sesi ve … şüpheli bireylerle güvenli bir şekilde konuşabilmek için bilinç yerine ne olursa olsun, karmaşık bir seçim yapmanız gerekecek.

OYUN MÜZİĞİ
Herhangi bir büyüleyici halüsinasyonlar bu oyunu oynarken aklınızı geçerse, endişelenmeyin. Bu tamamen normal. Halüsinasyonlar, özellikle sizin için bestelenen müziğin belirgin etkileridir. Üç boyutlu akustik görüntüler oluşturur ve çoklu elektronik türleri derleyerek neo-noir, retrowave ve cyberpunk’a yansır.

YILLIK KONULAR
Bu oyun sizi NPC’lerin ironi ve Hollywood benzeri performanslarıyla karşılayacak, ancak görünüşte basit bir hikayede yer alan vahiyleri ve görüşleri yazmaya başlamak isteyebileceğiniz çok daha fazla şey var. Kilit felsefi soruları cevaplamaya ve her ortak yerliler için barışçıl bir hümanist çekiciliği yorumlamaya çalışacaksınız:
Seni gerçek yapan ne?
Bir ruh bulma arzusu, ruhun kendisine eşit midir?
Hala alışkanlıktan nefes almaya devam edenlerden biriyseniz, neden umursuyorsunuz?

… Cevap arayışı seni buraya getirdi. Şimdi yalnızsın ve hala göğsün içinde işleyen bir şey dışında tüm dünyayla savaşacak hiçbir şey yok. Hala kaybedecek bir şey var, bu yüzden bir şövalyelik hikayesiymiş gibi cyberpunk dünyasına ilk adımınızı atın.

Öyleyse bu gelecekte kılıcını, parlayan zırhını ve kötü bir ejderhayı bul. Ona adalet getir. Acı ver. Ölümüne getir.

Robo Inc Project, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


94
OYUN BİLGİLERİ 1 ay önce eklendi

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 24 Ağustos 2019

Boyut: 1.12 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
66 Görüntüleme
59 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?