Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

RUNE 2

0

RUNE II Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

AYAĞA KALK SAVAŞÇI! Ragnarok, günlerin sonu senin üstünde. Tanrıların çağrısına aldırış etmeyin, çünkü hilebaz Loki’den insanlığı kurtarmanın tek yolu bu. Rakibini öldür Viking klanları, acımasızca düşmanları parçalara ayırır ve Midgard’da yolunuzu Tanrı-Katili olmak için yağdırırlar.

Ragnarok sırasında tanrıların düşeceği ve dokuz alemin don ve ateş tarafından tüketileceği açıktı… ama olan bu değildi. Tanrılar yok olmadı. Bunun yerine, yedi korkunç yıl boyunca, devler, canavarlar ve ölümsüzler alemleri harap ettiler, tanrılar ise korunaklarını kesin olarak korudular. Karanlığa ve kaosa daldırılan insanlığın kendi Midgard dünyası, manyak Loki’nin acımasız kavrayışında esir yatıyor.

Sertleşmiş bir Viking savaşçısı olarak RUNE II oyuncuları, güçlü silahlar ve zırhlar için köyleri yağmaladıkları, tanrıları için görevlerini tamamladıkları ve güç ve büyü kutsamaları aldıklarında, seçtikleri tanrıyla aynı hizada olacaklardır. Görevin basit – Loki’yi yok et, ama bunu yalnız yapmana gerek yok. Paylaşılan deneyimin faydalarını ve yalnızca sayıların getirdiği gücü kazanmak için Viking müttefiklerinizle birlikte çalışın.

Zaman sana karşı. Loki, Ragnarok’u Midgard’ı sonsuz bir kıyamette tutarak sıfırlayacak. Yüksel, Savaşçı! Kendini ve tüm insanlığı İskandinav kıyametinden kurtar.

TEMEL ÖZELLİKLER

Geniş ve Tehlikeli Toprakları Keşfedin

Bir zamanlar güzel olan Midgard harabelerde yatar, şekil değiştirir ve boğulur. Cesur yıkım ve ölüm, perişan dünyanı Loki’nin kölelerinin arayışı … ve Trickster’in peşinde koş. Ragnarok’un toprağı en çok çarptığı yerde, en güçlü silahları ve kaynakları bulabilirsin.

Yalnız Olun veya Arkadaşlarla Takım Olun

Yalnızca günlerin sonunda cesur olun veya savaşçıları Ragnarok aracılığıyla size eşlik etmeleri için davet edin. Birlikte, düşman kalelerini ele geçirmek, devlere ve devasa canavarlara karşı yan yana savaşmak ve Loki’nin kendisiyle yüzleşmek için durmak için uzun gemi filosuna yelken açın. Midgard’da en çok korkulan Viking’in kim olabileceğini görmek için acımasız PvP savaşlarında Ragnarok’un deliliğine katkıda bulunun.

Tanrınızı Seçin

Görevleriniz konusunda size yardımcı olacak benzersiz yetenekler ve beceriler almak için İskandinav tanrısına uyum sağlayın. Sana güç veren Thor’la aynı hizada mısın? Ya da Hel’le birlikte, ölüler konusunda sana kim güç veriyor? Ya da belki Allfather’ın kendisi, Odin, sizi tehlikeli dünyadan ek koruma sağlayacak kim? Akıllıca seçim.

Günlerin Sonu

Ragnarok, Midgard ülkesini çok uzun süredir rahatsız etti. Sonu gelmekle birlikte, Loki’nin bükülmüş planı, onu günlerin başlangıcına geri döndürmektir. Sen ve klanınız, Trickster tanrısını yok etmek ve Midgard’ı sürekli bir Ragnarok’tan kurtarmak için ne gerekiyorsa yapmalısınız.

Güçlü Ekipman ve Koşum Rune Güçlerini Topla

Mistik koşularla tanrınız için görevleri tamamlayın ve savaş yeteneklerinizi geliştirmek için güçlerini kullanın. Köyleri yağmalayın ve silahlarınızı ve zırhınızı kazanmak için güçlü düşmanları yok edin.

Göster Kendini

Efsanelerin söylediği gibi, ölen aleminiz savaşla daha da parçalanıyor. Büyük canavarlar, devler, vahşi canavarlar, yaşayan savaşçılar ve onursuz kanlı ölüler, hepsi Midgard’dan geriye kalanlara hakim olmak için birbirlerini yırtıyorlar. Savaşçı, fray üstünde yükselebilir misin? Loki’yi öldürerek, kendinizden en iyisini kanıtlayabilir misiniz?

Oyun erken erişimdir. Henüz piyasaya çıkmamıştır. TorrentOyunlarım farkıyla indirebilirsiniz!

RUNE II, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download, Skyrim tarzı oyun


304
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: RPG Oyunlar / RYO, Yeni Çıkan Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 2020 (Planlanan)

Boyut: 24.24 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
208 Görüntüleme
201 Görüntüleme
86 Görüntüleme
431 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?